به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

با نام و یاد خدا

مقدمه

همراهان همیشگی انجمن با سلام

در مدتی نسبتا زیاد به دلیل پروژه دانگل gsd تمرکز گروه جی اس ام دولپرز بر روی دانگل بود ، این امر سبب کاهش بار علمی و فعالیت در انجمن شد که حال پس از تقسیم وظایف پروژه بنده بیشتر در خدمت شما عزیزان هستم.

در همین راستا نیازمند افراد مستعد ، باهوش ، فعال ، و دارای روحیه کار تیمی جهت فعالیت در انجمن هستیم.

مزایا

شایان ذکر است امتیازات ویژه ای جهت مدیران فعال و مستعد از جمله 

_تخفیف لاینسس دانگل gsd

_اشتراک دانلود سنتر

_ و ...

در نظر گرفته خواهد شد

همکاری

در صورت علاقه به کار در تیم جی اس ام دولپرز توانمندی های خود را درتلگرام یا واتس آپ بنده ارسال کنید

تلگرام Shahrokhi1377

واتس آپ /09172635898/

تخفیف ویژه 10 درصدی خرید لاینسس GSD-Dongle در لینک زیر

تخفیف ویژه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر  بنده از همه عضو های انجمن بخصوص مدیران انجمن تشکر میکنم در این انجمن گرد هم امدیم تا دانش واطلاعات فنی خود را به همکاران وکلیه عضوهای فعال انجمن بیان کنیم وسبب پیشرفت وحل مشکلات همدیگر میشود خیلی باعث خوشحالی ما هست بنده در 3اموزشگاه نرم افزاری شرکت کردم در سه اموزشگاه از این انجمن نام بردن پس خیلی مهم هست این انجمن به امید گسترش بیشتر انجمن هستیم با کمک هم انشا الله همچیز به خوبی پیش بره باتشکر از کاربران ومدیران انجمن بزرگ دولوپرز

لینک به ارسال

موفق و پیروز باشید من خیلی ساله کاربر این سایت و انجمن هستم و بیشتر اطلاعات خودم رو از این سایت بدست اوردم 

یادمه هر سوالی مطرح میشد ظرف مدت کوتاهی چندین و چند جواب با روشها و متدهای مختلف برای رفعش بیان میشد

امیدوارم مجدد این سایت برگرده به اون روزها 

با موفقیت روز افزون برای تک تک مدیران سایت 

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر

این انجمن ، قدرتمند ترین مجموعه ایرانی بوده و هست ، ما توان این را داشتیم یک محصول بی نظیر وارد بازار کنیم GSD Dongle 

ما این ابزار را با قدرت توسعه خواهیم داد و افتخار آن نصیب مدیران و کاربران زحمت کش انجمن جی اس ام دولوپرز هستش

سپاسگذارم

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Behzad1377 گفته است :

سلام وقت بخیر  بنده از همه عضو های انجمن بخصوص مدیران انجمن تشکر میکنم در این انجمن گرد هم امدیم تا دانش واطلاعات فنی خود را به همکاران وکلیه عضوهای فعال انجمن بیان کنیم وسبب پیشرفت وحل مشکلات همدیگر میشود خیلی باعث خوشحالی ما هست بنده در 3اموزشگاه نرم افزاری شرکت کردم در سه اموزشگاه از این انجمن نام بردن پس خیلی مهم هست این انجمن به امید گسترش بیشتر انجمن هستیم با کمک هم انشا الله همچیز به خوبی پیش بره باتشکر از کاربران ومدیران انجمن بزرگ دولوپرز

با سلام لطفا در واتس آپ بنده پیغام ارسال کنید

در 15 ساعت قبل، behnam1991 گفته است :

موفق و پیروز باشید من خیلی ساله کاربر این سایت و انجمن هستم و بیشتر اطلاعات خودم رو از این سایت بدست اوردم 

یادمه هر سوالی مطرح میشد ظرف مدت کوتاهی چندین و چند جواب با روشها و متدهای مختلف برای رفعش بیان میشد

امیدوارم مجدد این سایت برگرده به اون روزها 

با موفقیت روز افزون برای تک تک مدیران سایت 

با کمک  دوستان عزیزی چون شما

در 15 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

سلام و وقت بخیر

این انجمن ، قدرتمند ترین مجموعه ایرانی بوده و هست ، ما توان این را داشتیم یک محصول بی نظیر وارد بازار کنیم GSD Dongle 

ما این ابزار را با قدرت توسعه خواهیم داد و افتخار آن نصیب مدیران و کاربران زحمت کش انجمن جی اس ام دولوپرز هستش

سپاسگذارم

با تشکر از زحمات مدیریت کل سایت

تخفیف ویژه 10 درصدی خرید لاینسس GSD-Dongle در لینک زیر

تخفیف ویژه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.