رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مدیران و کاربران محترم انجمن دولوپرز

ارسال های توصیه شده

ضمن عرض سلام چند روزی بود که میخواستم دست به قلم شوم و موضوعی را بنویسم ..

با توجه به پیشرفت نرم افزاری وسخت افزاری شرکت های توسعه موبایل و افزایش سطح امنیتی وتخصصی شدن  بیشتر درنرم افزار وسخت افزار بنابرین برای تعمیرات و بدست اوردن پچ های امنیتی وهمچنین اموزش کار با ابزار ها وقت گیر بوده ...وهمکارن برای انجام تعمیرات و حل مشکل مشتری های خود به هر نحوه ای تلاش میکنن ووقت میزارن هزینه میکنند تا از ابزار یا متد خاصی برای حل مشکل راه چاره ای پیدا کنند ...دوستان عزیز همه ما دوست داریم هنر وتخصص خودرا برای همکاران اشتراک بزاریم تا بتوانیم کمکی به همکاران خود داشته باشیم ولی با این وجود در این فروم اصلا جای مناسبی نیست با این وضعیت چرا چون یک ساعت طول نمیکشه کلا موضوع واموزش(پابلیک میشه ) پس دقیقا خواهش ما از مدیران انجمن در این پیام (انجمن اگر vipشود یا سیستم احراض هویت وتشخیص همکار.ی انجام گردد )خیلی بهتر هست وکاربران عادی نمی توانند تخصص ومهارت یک فنی کار را بسنجن ...‌‌‌‌‌‌..این انجمن نیاز نیست روزانه ۱۰هزار نفر بازدیدش کنن ...این انجمن تخصصی هست (اگه روزی ۱۰نفر هم بازدید کنن ومهارت خودرا بیان کنن خیلی بهتر از این هست که روزانه هزاران کاربر عادی تایپک بزارن یا نگاه کنندمابخیل نیستیم هم وطنامون چیزی یادبگیرن بلکه ما دلسوز وقتی هستیم که داریم برا کارمون واموزشها ومهارتمون میزاریم 

(چیزی که براش وقت گذاشتی تلاش کردی هزینه کردی باید بخوبی ازش استفاده کنی )

کوچیک شما انصاریان 

دوستانی که موافقا هتما کامنت بزارین ونظرات خودرا بیان کنید 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱۴۰۰/۹/۲۷ در 23:47، Ansareian گفته است:

ضمن عرض سلام چند روزی بود که میخواستم دست به قلم شوم و موضوعی را بنویسم ..

با توجه به پیشرفت نرم افزاری وسخت افزاری شرکت های توسعه موبایل و افزایش سطح امنیتی وتخصصی شدن  بیشتر درنرم افزار وسخت افزار بنابرین برای تعمیرات و بدست اوردن پچ های امنیتی وهمچنین اموزش کار با ابزار ها وقت گیر بوده ...وهمکارن برای انجام تعمیرات و حل مشکل مشتری های خود به هر نحوه ای تلاش میکنن ووقت میزارن هزینه میکنند تا از ابزار یا متد خاصی برای حل مشکل راه چاره ای پیدا کنند ...دوستان عزیز همه ما دوست داریم هنر وتخصص خودرا برای همکاران اشتراک بزاریم تا بتوانیم کمکی به همکاران خود داشته باشیم ولی با این وجود در این فروم اصلا جای مناسبی نیست با این وضعیت چرا چون یک ساعت طول نمیکشه کلا موضوع واموزش(پابلیک میشه ) پس دقیقا خواهش ما از مدیران انجمن در این پیام (انجمن اگر vipشود یا سیستم احراض هویت وتشخیص همکار.ی انجام گردد )خیلی بهتر هست وکاربران عادی نمی توانند تخصص ومهارت یک فنی کار را بسنجن ...‌‌‌‌‌‌..این انجمن نیاز نیست روزانه ۱۰هزار نفر بازدیدش کنن ...این انجمن تخصصی هست (اگه روزی ۱۰نفر هم بازدید کنن ومهارت خودرا بیان کنن خیلی بهتر از این هست که روزانه هزاران کاربر عادی تایپک بزارن یا نگاه کنندمابخیل نیستیم هم وطنامون چیزی یادبگیرن بلکه ما دلسوز وقتی هستیم که داریم برا کارمون واموزشها ومهارتمون میزاریم 

(چیزی که براش وقت گذاشتی تلاش کردی هزینه کردی باید بخوبی ازش استفاده کنی )

کوچیک شما انصاریان 

دوستانی که موافقا هتما کامنت بزارین ونظرات خودرا بیان کنید 

سلام و عرض ادب

من تا الا ندیدم تعمیرکارانی که میگی چیزی رو ابداع کرده باشن

همه کپی هست یا حداقل شبیه سازی نهایتا چیز چندان زیادی نیست مثلا کدوم یک از تعمیرکارا exploit معرفی کردن یا پچر ساختن

شما صاحب github و ... بودید فکر کنم میخواستید مردم رو محروم کنید.

دنیای امروز از لحاظ آموزش زیباست ، زیرا شما میتوانید چیزهایی رو یاد بگیرید که در دسترس گذشتگان نبوده ، بنابر این تلاش برای متوقف کردن اینکار بی معنیست

البته من از سالها پیش فعالیتم رو تو این انجمن محدود به پاسخگویی کردم ، متاسفانه مردم ما تفکر قرون وسطی یی دارن.

دنیا داره به سرعت پیشرفت میکنه اما شما از نادانی مردم سود میبرید (مردم رو از آموزش آگاه نکنید تا بازار خراب نشود.)

صد میلیارد بار تاسف

موفق باشید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

دوست عزیز هر چیزی مکان و وقت خودشو داره ....من خودم به هیچ وج موافق نیستم با این رونداصلا اموزش تخصص موبایل که نیاز همگانی شدن ندارد ..در دید عموم

پس اگه اینجوریه خب دیگه تقریبا تیم آسان جی اس ام وتیم های دیگه بیان اینجا اموزش بدن واسه آ گاهی مردم ....(شما میدونی کرایه مغازه وحق پرداخت صنف چقده؟؟؟؟؟؟؟

داداش دلیلش هم همینه که در این انجمن کسی اموزش نمیزاره .....هیچکس حاضر نیست نان خودش  آجر بشه 

ماهم اون تایپکو زدیم که پیام اصلیش همین بود (کسس اینجا اموزش نمیده چون اینجا مال همکار نیست اینجا عمومی

)یه مسئله مهم همینfrpشما اینجا frpرابصورت کامل منتشر کردین ...چراااا؟این فقط ضرر میشه برا همکاران (اقا شما سایت ها خارجی ول کن سایت های خارجی اقتصادشون خوبه مثل ما بدبخت ها نیست ...)

اینطوری نمیشه که ....

لینک ارسال
در ۱۴۰۰/۱۰/۲ در 09:14، Ansareian گفته است:

دوست عزیز هر چیزی مکان و وقت خودشو داره ....من خودم به هیچ وج موافق نیستم با این رونداصلا اموزش تخصص موبایل که نیاز همگانی شدن ندارد ..در دید عموم

پس اگه اینجوریه خب دیگه تقریبا تیم آسان جی اس ام وتیم های دیگه بیان اینجا اموزش بدن واسه آ گاهی مردم ....(شما میدونی کرایه مغازه وحق پرداخت صنف چقده؟؟؟؟؟؟؟

داداش دلیلش هم همینه که در این انجمن کسی اموزش نمیزاره .....هیچکس حاضر نیست نان خودش  آجر بشه 

ماهم اون تایپکو زدیم که پیام اصلیش همین بود (کسس اینجا اموزش نمیده چون اینجا مال همکار نیست اینجا عمومی

)یه مسئله مهم همینfrpشما اینجا frpرابصورت کامل منتشر کردین ...چراااا؟این فقط ضرر میشه برا همکاران (اقا شما سایت ها خارجی ول کن سایت های خارجی اقتصادشون خوبه مثل ما بدبخت ها نیست ...)

اینطوری نمیشه که ....

بیشتر عملیات های نرم افزاری که روی گوشی ها انجام میشه نیازمند باکس و دانگل های قدرتمند مثل Z3X و اکتا و پاندورا و چیمرا و امثالهم هست

اینجا کسی بیاد آموزشی هم قرار بده بازم بدرد کاربران خانگی نمیخوره چون همونطور که گفتم اکثر کارها نیازمند باکس و دانگل هستن

حالا در بعضی موارد مثل FRP سامسونگ که نیازی به باکس نیست هم کسی بیاد اینجا آموزششو بذاره اونقدری پیچیده هست که از هر هزار تا کاربر خانگی شاید یه نفر بتونه خودش مشکلشو حل کنه

در مجموع بگم وجود انجمن های رایگان هیچ ضرری برای جامعه تعمیرکاران نداره

و نکته دیگه اینکه توی سطح فضای مجازی انقدر مطالب آموزشی ریخته که نمیشه جلوی اموزش رایگان رو گرفت

توی آپارات و یوتیوب و اینستا و سطح وب و... تا دلتون بخواد مطالب آموزشی رایگان هست ولی در کل کارای تخصصی نیازمند باکس و دانگل های حرفه ای هست

ویرایش شده توسط mr.m.i.l.a.d
لینک ارسال
در ۱۴۰۰/۱۰/۴ در 00:46، Ansareian گفته است:

قبول دارم ولی کاش این انجمن vipبود بهت میشد 

هم برا حل مشکلات هم حمایت از توسعه دهندگان انجمن 

درحال حاضر توی ایران نمیشه انجمن بصورت vip اداره کرد چون انجمن vip حتما باید کنارش یه دانلودسنتر خوبم داشته باشه که با این قیمت دلار اصلا نمیشه یه دانلودسنتر خوب رو راه اندازی کرد و انجمنی هم که دان سنتر نداشته باشه عملا به هیچ دردی نمیخوره واسه همین تمام انجمن هایی که الان توی ایران میبینید یا رایگان هستن و اون چند تا انجمنی هم که vip هستن عملا خالی از کاربر هستن یا هم اینکه مجبورن با قیمتای خیلی خیلی خیلی پایینی اشتراک بفروشن

وگرنه مالکان محترم همین انجمن هم بدشون نمیاد که یه قسمت vip داشته باشن و کسب درآمد کنن ولی همونطور که گفتم با این وضع اقتصاد و با این قیمت دلار نمیشه همچین کاری کرد

الانم که توی کشورای خارجی میبینیم اکانت های vip خیلی خوبی مثل ایزی فریمور و حلب و سام موبایل و غیره وجود داره و کاربران زیادی هم داره اکثرا مال کشورای ثروتمند عربی هستن یا هم اینکه عرب ها توش دخالت دارن

خلاصه بگم که اداره انجمن vip کار و هزینه زیادی میطلبه و متاسفانه توی ایران هم که اصلا چیز غیر ممکنی هست که کسی با این شرایط بتونه انجمن vip بزنه چون ماهانه بخواد ده میلیون کسب درآمد کنه مطمئنا دو برابرشو هزینه اجاره هاست و اینجور چیزا باید بکنه 😁😁😁

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

خطاب به آقای Ansareian عزیز شما با این اعصابت چرا کل کل می کنی با همه اصلا خودت تا بحال چیزی ساختی خودت که کپی گری عزیز مثل مردم عادی دیگه و  داری از این فضا استفاده می کنی و اینکه جواب مدیریت رو دیدم در قبال حرفهای شما  لذت بردم مخصوصا در مورد github که اگر صاحبش بودی ملت رو بیچاره می کردی =)))))  عزیز شما بجای اینکه هی حرص بخوری یکم برو دانشت رو بیشترو بیشتر کن جهان دیگه جهان دیکتاتوری نیست علم و صنعت دست عده ای محدود باشه تا سلطه کنن به مردم  ، کل جهان همین الان بخاطر اوپن سورس بودنشه که  پیشرفت کرده البته بازم بگم هنوزم بعضی از چیزها اوپن سورس نیست 🙂 چون افرادی با دیدگاه منفی مثل شما پیدا میشن دیگرانو از علم و دانش آزاد محروم کنن .

این فقط نظرات شخصی بنده بود ببخشید اگر تند و روک بودم .

لینک ارسال
  • اضافه کردن...