رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فلش گوشی سامسونگ با cmd

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان انجمن gsm.بنده میخوام گوشی سامسونگ رو با روش cmd فلش بزنم.از روش heimdall که استاد ایلیا معرفی کردن نتونستم ازش استفاده کنم.لطفا دوستان اگه کسی روش دیگه و کاملتری داره بمن بگه خیلی بهش نیاز دارم هر کجا جستجو کردم روشای دیگه پیدا کردم ولی ناقص هستن کاملترشون همین heimdall هست فکر کنم ولی نتونستم باهاش کار کنم خطای libusb -0 میده و وقتی این رو نصب میکنیم اونموقع درایور سامسونگ غیرفعال میشه.بعد برای استفاده از این روش فایل tar رو اگه بخواهیم فلش بزنیم باید اول فایلهارو اکسترکت کنیم بعد یکی یکی فلش بزنیم و این خیلی زمان بر هست.لطفا اگه کسی راه حل بهتری داره بگه.تشکر.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱۴۰۰/۸/۲۳ در 12:41، mrb4a1370 گفته است:

سلام خدمت دوستان انجمن gsm.بنده میخوام گوشی سامسونگ رو با روش cmd فلش بزنم.از روش heimdall که استاد ایلیا معرفی کردن نتونستم ازش استفاده کنم.لطفا دوستان اگه کسی روش دیگه و کاملتری داره بمن بگه خیلی بهش نیاز دارم هر کجا جستجو کردم روشای دیگه پیدا کردم ولی ناقص هستن کاملترشون همین heimdall هست فکر کنم ولی نتونستم باهاش کار کنم خطای libusb -0 میده و وقتی این رو نصب میکنیم اونموقع درایور سامسونگ غیرفعال میشه.بعد برای استفاده از این روش فایل tar رو اگه بخواهیم فلش بزنیم باید اول فایلهارو اکسترکت کنیم بعد یکی یکی فلش بزنیم و این خیلی زمان بر هست.لطفا اگه کسی راه حل بهتری داره بگه.تشکر.

برای توسعه تولز میخواهید؟

میتونید بجای libusb به سریال پورت تغییر بدید ، heilmdall چون اوپن سورس هست برای libusb نوشته شده ، شما میتونید تغییر بدید و استفاده کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بله استاد ایلیا برای توسعه تولز میخوام.چطور اینکارو انجام بدم متوجه نشدم.بعد چرا نمیشه فایل tar یا md5  رو کامل فلش  کنیم باید اول اکسترکت کنیم و بعد فلش اینطور خیلی برنامه طول میکشه تا گوشی فلش بزنه

ویرایش شده توسط mrb4a1370
لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱۴۰۰/۸/۲۶ در 00:48، mrb4a1370 گفته است:

بله استاد ایلیا برای توسعه تولز میخوام.چطور اینکارو انجام بدم متوجه نشدم.بعد چرا نمیشه فایل tar یا md5  رو کامل فلش  کنیم باید اول اکسترکت کنیم و بعد فلش اینطور خیلی برنامه طول میکشه تا گوشی فلش بزنه

شما باید الگوی خودتون رو بنویسید که بدون نیاز به استخراج فلش کنه مثل GSD 

اما به هر حال بگید زبان برنامه نویسیتون چی هست؟

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

استاد بنده زبان وی بی ویژوال استودیو کار میکنم.با یه روش دیگه تونستم اینکارو انجام بدم که فایل tar یا md5 رو فلش بزنه ولی اون روش بخوبی heimdall نیست و ناقصه.خیلی لطف میکنید اگه سورس یا مثال کوچیکی با کد برام بنویسید که بهتر متوجه بشم

ویرایش شده توسط mrb4a1370
لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱۴۰۰/۸/۲۶ در 02:58، mrb4a1370 گفته است:

استاد بنده زبان وی بی ویژوال استودیو کار میکنم.با یه روش دیگه تونستم اینکارو انجام بدم که فایل tar یا md5 رو فلش بزنه ولی اون روش بخوبی heimdall نیست و ناقصه.

زبان پرسیدم نه ide 

به هر حال باید از توانایی خودتون برای بهره مندی از سورس موجود استفاده کنید.

هیچوقت process ران نکنید وقتتون تلف میشه خروجی ضعیف و بی ارزش

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱۴۰۰/۸/۲۶ در 03:02، mrb4a1370 گفته است:

زبان vb.net دیگه.بله درسته باید سورسشو بهتر یاد بگیرم.ولی جناب ایلیا این حرفا کمکی بهم نمیکنن من مثال میخوام 

راه شما به این شیوه هست

درک الگو (ارسال و دریافت داده ، تحلیل بافرهای دریافتی) پروژه heimdall

پیاده سازی در پروژه فرضی (مثلا vb.net)

شما باید متمرکز پروژه رو دیباگ کنید.

اگر لازم شد اودین رو مانیتور کنید برای تحلیل بیشتر.

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

ببخشید من خیلی سعی کردم پروژه heimdall رو درک کنم و بتونم پیاده سازیش کنم ولی نشد اگه امکانش هست یکم بیشتر راجبش توضیح بدید چون من زبان c++رو زیاد کار نکردم بیشتر با vb.net سروکار دارم

لینک ارسال
  • اضافه کردن...