رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

عدم فلش گوشی سونی اکپریا سی C 2305 با نرم افزار flash tool _0.9.13.0

ارسال های توصیه شده

با سلام

یه گوشی سونی اکسپریا (( C (( C 2305 دارم که چند روزه که پیغام خطا میداد

خاموشش کردم که رفع ایراد بشه ولی دیگه بالا نیومد و رو آرم سونی میمونه و بعد از چند دقیقه دوباره خاموش روشن میشه و تا همون آـرم سونی میاد و میمونه

ورژنهای مختلف فلش تواز رو امتحان کردم و هیچ کدو.م جواب نداد و تنها ورژن 0.9.13.0 _flash tool باز میشه که بتونم نصبش کنم چون ویندوزم 7 و 32 بیتی هست

النم که نصب میکنم  روی این وضعیت میمونه 09/038/2021 17:38:23 - INFO  - Device connected in flash mode

باید چکار کنم لطفا" راهنمایی کنید

لینک ارسال

سلام ودرود خسته نباشین برنامه sp flashtool معمولا خطاهای زیادی میده عکس بزاری بهتر بود ..ولی قابل برطرف شدن هست درایور چک کن ..ابتدا

وگوشی به حالت فست بوت مد به pcوصل کن  

Okiمیشه البته شاید هاردت مشکل داشته باشه

لینک ارسال
در ۱۴۰۰/۸/۱۸ در 18:35، afshinfn2 گفته است:

با سلام

خاموشش کردم که رفع ایراد بشه ولی دیگه بالا نیومد و رو آرم سونی میمونه و بعد از چند دقیقه دوباره خاموش روشن میشه و تا همون آـرم سونی میاد و میمونه

ورژنهای مختلف فلش تواز رو امتحان کردم و هیچ کدو.م جواب نداد و تنها ورژن 0.9.13.0 _flash tool باز میشه که بتونم نصبش کنم چون ویندوزم 7 و 32 بیتی هست

النم که نصب میکنم  روی این وضعیت میمونه 09/038/2021 17:38:23 - INFO  - Device connected in flash mode

داداشی این مدل با flashtool فلش نمیشه

فلشر مخصوص خودشو داره یا هم اینکه باید با settool بزنی

سرچ کنی فلشر مخصوصش توی سایت ها هست به همراه آموزش

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۸/۱۸ در 21:23، mr.m.i.l.a.d گفته است:

متاسفانه این گوشی اصلاً بالا نمی یاد که بخوای با ست تولز روش کار کنی چون ظاهراً settool رو باید رو گوشی نصب کنی چون نرم افزار اندرویده

در ۱۴۰۰/۸/۱۸ در 21:23، mr.m.i.l.a.d گفته است:

با عرض پوزش میشه لطفاً راهنمایی کنید که فلشر مخصوص گوشی سونی اکسپریا C2305 چی هست و از کجا باید دانلودش کرد؟؟؟

لینک ارسال
در ۱۴۰۰/۸/۱۸ در 18:35، afshinfn2 گفته است:

با سلام

این گوشی بد قلق هست ابتدا از پر بودن باطری اطمینان حاصل کنید ارور بیشتر بخاطر شارژ باطری هست  باکس setool پیشنهاد میکنم 

موفق باشید

لینک ارسال
در ۱۴۰۰/۸/۲۹ در 08:14، afshinfn2 گفته است:

متاسفانه این گوشی اصلاً بالا نمی یاد که بخوای با ست تولز روش کار کنی چون ظاهراً settool رو باید رو گوشی نصب کنی چون نرم افزار اندرویده

با عرض پوزش میشه لطفاً راهنمایی کنید که فلشر مخصوص گوشی سونی اکسپریا C2305 چی هست و از کجا باید دانلودش کرد؟؟؟

فداتشم خیلی راحته توی گوگل میزنی آموزش فلش سونی c2305 هم آموزش میاره هم لینک نرم افزار میاره هم لینک درایور میاره الان اگه همکار باشید که باید گرفته باشید چی میگم

لینک ارسال
  • اضافه کردن...