رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل فلش نشدن و فارسی سازی و خاموشی سه ویبره g610-u20

ارسال های توصیه شده

به نام خدا

برای فارسی سازی این مدل با استفاده از فلش تولز باید قسمت امنیتی گوشی رو غیر فعال کرد لذا این مدل از امنیت بالایی در فلش خوردن دارد به خاطر همین بعضی از همکارا به دلیل

رایت اشتباه فایل یا ناقص دچار خاموشی صفحه سیاه و یا .... میشوند باید دقت داشته باشید طبق این آموزش پیش برید

.

.

.

.

فایل فارسی در بیلد نامبر های b115 و b125 که ما این آموزش رو با بیلد نامبر 125 میزاریم

فایل رو دانلود کرده و اکسترک کنید از پوشه Update Tool فلشر SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot اجرا کنید

برای فلش کردن ابتدا باید قسمت امنیتی توسط فلشر غیر فعال شود

از تب Scatter loading به مسیر فایل فلش رفته و از پوشه Rework-Secro که در مسیر Usb Upgread وجود دارد فایل MT6589_Android_scatter_emmc.txt انتخاب کنید لیست انتخاب شده

فقط تک فایل Sec_ro میباشد گزینه دانلود رو بزنید وگوشی رو خاموش کرده و با گرفتن ولوم بالا و پایین گوشی رو به یو اس بی وصل کنید تا انجام عملیات و مشاهده Ok صبر کنید

حالا این دفعه از مسیر Usb Upgread فایل اسکاتر برای فول فلش انتخاب کنید و Frimware Upgread رو بزنید و پایان عملیات و تمام گوشی شما فول فلش شد و فارسی

این روش برای گوشی های خاموش و سه ویبره و صفحه سیاه جواب گو میباشد

اگر این روش جواب نداد Emmc باید پارتیشن شود برای این کار :

فایل فلش از مسیر Usb Upgread انتخاب کرده اینبار فرمت رو زده و گزینه whol flash رو انتخاب کنید وبا گرفتن ولوم بالا پایین به یو اس بی بزنید

گوشی شما فرمت شد دوباره فول فلش کنید تا گوشی شما روشن شود...

اگر بعد از زوشن شدن سریال invalid یا null شد با ولکانو ترمیم کنید..

موفق باشید.....

شرمنده اگه تکراریه سرچ کردم نبود

تشکر کردن نشانه شخصیت شما میباشد...ً@*&،641

لینک ارسال
  • پاسخ 24
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

همکار عزیز

یک گوشی g610-u20 چند روزقبل اومد که با همین روش وهمین فایلها فلش زدم یکبار که خاموش شد وویبره میزد دوباره که فلش زدم روشن شد ولی تاچش کارنمیکرد.چندین بارهم امتحان کردم وبا فایلهای مختلف فلش زدم یا خاموش یا بدون کارکردتاچ روشن میشد.تا اینکه دیشب یک فایل بکاپ g610-u00-b999 ازیک گوشی سالم یکی ازدوستان آپ کرده بود که دانلود کردم وبا ولکانو فلش زدم بدون مشکل تاچ وشماره سریال روشن شد وچنددقیقه قبل هم دادم مشتری برد.

اگه همکاران لازم داشته باشن آپ میکنم براشون.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال
همکار عزیز

یک گوشی g610-u20 چند روزقبل اومد که با همین روش وهمین فایلها فلش زدم یکبار که خاموش شد وویبره میزد دوباره که فلش زدم روشن شد ولی تاچش کارنمیکرد.چندین بارهم امتحان کردم وبا فایلهای مختلف فلش زدم یا خاموش یا بدون کارکردتاچ روشن میشد.تا اینکه دیشب یک فایل بکاپ g610-u00-b999 ازیک گوشی سالم یکی ازدوستان آپ کرده بود که دانلود کردم وبا ولکانو فلش زدم بدون مشکل تاچ وشماره سریال روشن شد وچنددقیقه قبل هم دادم مشتری برد.

گوشی شما g610-u00 بوده.باید با این روش فارسی میکردید:

http://forum.gsm-developers.ir/thread2409.html

فایل فارسی ولکانو g610-u00 هم هست اگر با روش بالا جواب نداد.

لینک ارسال
همکار عزیز

سلام دوستان این فایلو که خیلی هم حجیم هست رو منم دارم فک کنم 3.5 گیگ باشه

هر کاری کردم با ولکانو نتونستنم بزنم

چطوری میشه زد؟

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال

درود بر شما

با کرک پیرانها به خوبی رایت میشه برای حل مشکل تاج هم میشه از بیلد 914 استاده کرد ولی فارسی نداره چون گوشی خاص میباشد بد رایت پارتیشن یا بوت میشه از بیلد999استفاده کرد موفق باشید

سعي ما اينست كه دوستان همكار در رفاه باشند و مشكلي تو جي اس ام نداشته باشند

لینک ارسال

همکار عزیز

برای تشخیص بهتر این مدل درب باطری سمت چپ اگه سه نقطه طلایی باشه u00اگ دو نقطه باشه u20میباد

سعي ما اينست كه دوستان همكار در رفاه باشند و مشكلي تو جي اس ام نداشته باشند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...