رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نشناختن گوشی توسط باکس z3x

ارسال های توصیه شده

سلام استادای عزیز من یه مشکل دارم باکسم گوشیای که frp هستن نمیشناسه مشکل چیه ولی گوشیای عادی میشناسه تو adb حالا خودم میگم شاید مشکل زدایی یو اس بی فعال نیس که نمیشناسه ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک ارسال
  • مدیر انجمن

گوشی  باید در حالت روشن درایور نصب بشه و کامپیوتر باید گوشی را بشناسه واینکه اگه با باکس میخوایین گوشی را انلاک اف ار پی کنید باید تو حالت فلش انلاک بشه .ولی بهترین برنامه برای برداشتن اف ار پی easy samung frp tool 2020 هستش.

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
در ۱۴۰۰/۷/۵ در 12:38، Masih گفته است:

سلام استادای عزیز من یه مشکل دارم باکسم گوشیای که frp هستن نمیشناسه مشکل چیه ولی گوشیای عادی میشناسه تو adb حالا خودم میگم شاید مشکل زدایی یو اس بی فعال نیس که نمیشناسه ممنون میشم راهنمایی کنین

برنامه Driver Hub رو نصب کنید و گوشی در حالت روشن وصل کنید اسکن کنید و درایور رو نصب کنید با استفاده از برنامه Driver Hub

لینک ارسال
در ۱۴۰۰/۷/۵ در 15:46، faramarzi گفته است:

گوشی  باید در حالت روشن درایور نصب بشه و کامپیوتر باید گوشی را بشناسه واینکه اگه با باکس میخوایین گوشی را انلاک اف ار پی کنید باید تو حالت فلش انلاک بشه .ولی بهترین برنامه برای برداشتن اف ار پی easy samung frp tool 2020 هستش.

من از این برنامه استفاده میکنم ولی گفتم با باکس زودتر انجام بدم که متاسفانه نمیشناسه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...