به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

سلام خیلی خیلی معذرت میخوام شرمنده همتون مخصوصا ادمین محترم ک اجازه داده چندشب مزاحم بچه های سایت بشم.  آخرین درخواستمه  لطفا یکی ک کارش اینه میتونه برای مدل گوشیم کاستوم ریکاوری TWRP با باینری گوشیم برام پیدا کنه لینک دانلود بده یا خود فایلو هزینشم اگه ارزون باشه تقول میکنم هرکی در توانش هست این لطفو بکنه جان عزیزاتو فقط فایل اشتباه ندید ناموسن ممنون میشم .

مدل گوشی هست ...

سامسونگ مدل : SM-A10s

باینری : A107FXXU5ATA9

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

لطفا کمک کنید دیگه جای دیگه دنبالش نگردم ممنون

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، lvlr.zand گفته است :

لطفا کمک کنید دیگه جای دیگه دنبالش نگردم ممنون

درود

اول شما باید برید پیش تعمیر کار حرفه ای این مدل مدیاتک براحتی خاموش میشه حتی با فایل اصلی

دوما از ادبیات درستی برای متن مندرج توی پست باید استفاده کنید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Cortana گفته است :

درود

اول شما باید برید پیش تعمیر کار حرفه ای این مدل مدیاتک براحتی خاموش میشه حتی با فایل اصلی

دوما از ادبیات درستی برای متن مندرج توی پست باید استفاده کنید

سلام آقا از کوچیک تا بزرگ ازهمتون خیلی عذرمیخوتم اصلا اهل اون سبکی حرف زدن نیستم اصلا نفهمیدم کجا وکی وچطوری شده ک حرف ناجور زدم شمابه بزرگیه خودتون ببخشید ببخشید بازم شرمندتون شدم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۷/۲۰ در 22:13، lvlr.zand گفته است :

سلام خیلی خیلی معذرت میخوام شرمنده همتون مخصوصا ادمین محترم ک اجازه داده چندشب مزاحم بچه های سایت بشم.  آخرین درخواستمه  لطفا یکی ک کارش اینه میتونه برای مدل گوشیم کاستوم ریکاوری TWRP با باینری گوشیم برام پیدا کنه لینک دانلود بده یا خود فایلو هزینشم اگه ارزون باشه تقول میکنم هرکی در توانش هست این لطفو بکنه جان عزیزاتو فقط فایل اشتباه ندید ناموسن ممنون میشم .

مدل گوشی هست ...

سامسونگ مدل : SM-A10s

باینری : A107FXXU5ATA9

درررود    گوشی ک شما میگین ریسک خاموشی داره....  حتی ما بخوایم فایل بزنیم شرط خاموش میکنیم.... بعدباید با ابزار بزنین.... ک ندارین.... ببرین پیش تعمییر کار بهتره....  برا ؟؟؟؟؟ پول ریسک نکنین..... بدون ابزار خطر خاموشی بیشتر هس..... ما فایل هم بدیم بدون ابزار محاله بزنین....موفق و پیروز باشین 

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، amin.gsm گفته است :

درررود    گوشی ک شما میگین ریسک خاموشی داره....  حتی ما بخوایم فایل بزنیم شرط خاموش میکنیم.... بعدباید با ابزار بزنین.... ک ندارین.... ببرین پیش تعمییر کار بهتره....  برا ؟؟؟؟؟ پول ریسک نکنین..... بدون ابزار خطر خاموشی بیشتر هس..... ما فایل هم بدیم بدون ابزار محاله بزنین....موفق و پیروز باشین 

سلام داداشه گلم ممنون ازاینکه جواب دادی خیلی گلی داداشی من بار برنامه میزنم یکی از سایت های باحال یه ادمین باحال تر داشت فایله گوشیمو ۲۵ تومن گرفت فرستاد باورت نمیشه فایلش با اسم ریکاورئ و پسوند ایمیج اما فقط ظاهر قضیه بود فایل فیک بود با Odin زدم گوشیم ریستارد شدو رو آرمش گیرکردو تندتند ری استارد میشد حالا خب بود رام گوشیمو قبل از زدن فایل دان  کرده بودم رام و زدم گوشیم اومد بالا سرتو درد نیارم داداشم وارد نیستم تا حدودی سردرمیارم مهندس طراحیم کامپیوترو چشم بسته میارم پایین دوباره جمع میکنم ازسخت بگیرتا نرم اما تو گوشی ضعیفم از کمک و تجربه شماها ک بیشترکارتون هست کمک خواستم شماهم ک لطف بزرگی کردید ج دادید چشم هرچی شما بگید باز از تمام اعضای این محفل کمال تشکردارم شبتون بخیر شادی

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، lvlr.zand گفته است :

سلام داداشه گلم ممنون ازاینکه جواب دادی خیلی گلی داداشی من بار برنامه میزنم یکی از سایت های باحال یه ادمین باحال تر داشت فایله گوشیمو ۲۵ تومن گرفت فرستاد باورت نمیشه فایلش با اسم ریکاورئ و پسوند ایمیج اما فقط ظاهر قضیه بود فایل فیک بود با Odin زدم گوشیم ریستارد شدو رو آرمش گیرکردو تندتند ری استارد میشد حالا خب بود رام گوشیمو قبل از زدن فایل دان  کرده بودم رام و زدم گوشیم اومد بالا سرتو درد نیارم داداشم وارد نیستم تا حدودی سردرمیارم مهندس طراحیم کامپیوترو چشم بسته میارم پایین دوباره جمع میکنم ازسخت بگیرتا نرم اما تو گوشی ضعیفم از کمک و تجربه شماها ک بیشترکارتون هست کمک خواستم شماهم ک لطف بزرگی کردید ج دادید چشم هرچی شما بگید باز از تمام اعضای این محفل کمال تشکردارم شبتون بخیر شادی

دررررود ....  اخطار دادم ک.... خودتو اذیت نکن....  بده برات انجام بدن.... 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.