رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش هک قفل امنیتی FRP سامسونگ در پچ های جدید و اندروید 11 ، بدون نیاز به گوشی سامسونگ جهت بک آپ

ارسال های توصیه شده

درود به همکاران عزیز در سراسر کشور

باعث افتخار من است ارائه این روش جهت راحتی همکاران گرامی که متحمل هزینه های گزاف سرور جهت حذف این قفل نباشند.

در پچ های جدید، باگ های SMART SWITCH و سایر باگ ها بسته شده

تنها راهی که سامسونگ هنوز موفق به بستن نشده بک آپ گیری از فضای ابری سامسونگ هست، و انتقال برنامه به گوشی جدید

همونجور که میدونید این روش نیازمند اینه که گوشی سامسونگی اندروید داشته باشید که قاعدتا برای بعضی از همکاران مقدور نیست.

در این پست ترفندی رو به شما عزیزان یاد خواهیم داد که این مشکل را برطرف کنید.

در ابتدا وارد لینک زیر شده و با استفاده از گزینه sign in وارد اکانت سامسونگ خود شوید

https://developer.samsung.com/remote-test-lab

در لیست دستگاه ها ترجیحا از یک دستگاه اندروید مشابه استفاده کنید که a51 یا a71 توصیه میشود

Untitled.png.a905c59d8dda4dc3bb628d53868a1466.png

پس از انتخاب دستگاه مد نظر بر روی start کلیک کنید ، فایل دانلودی را به صورت که به صورت flash  است را باز کرده و منتظر اتصال به دستگاه واقعی سامسونگ باشید

از حالا به بعد روی دستگاه شبیه سازی شده اپلیکیشن Alliance Shield را نصب کنید و پس از پشتیبان گیری در دستگاه شبیه سازی شده به راحتی روی دستگاه قفل شده مراحل بای پس را ادامه دهید.

لازم به ذکر است: پس از یک بار پشتیبان گیری این برنامه روی سامسونگ اکانت شما، برای گوشی های دیگر نیازی به طی این مراحل نیست

امیدواریم این قابلیت رایگان سامسونگ پکیج آموزشی نشه و به همکارا توی این شرایط بازار فروخته نشه!

در صورتی که این روش برای شما درآمد زا بود میتونید از لینک زیر از من دونیت انجام بدید!

https://zarinp.al/alirezashahrokhi1999

بروزرسانی جدید 19 شهریور 1400

آموزش ویدیویی آپلود شد

آموزش ویدیویی حذف قفل گوگل frp دستگاه های سامسونگ در اندروید 11 و آخرین پچ های امنیتی با پشتیبانی انجمن جی اس ام دولپرز و وب سایت علیرضا شاهرخی

ویرایش شده توسط علیرضا شاهرخی
اضافه شدن ویدیو
لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، علیرضا شاهرخی گفته است :

درود به همکاران عزیز در سراسر کشور

باعث افتخار من است ارائه این روش جهت راحتی همکاران گرامی که متحمل هزینه های گزاف سرور جهت حذف این قفل نباشند.

در پچ های جدید، باگ های SMART SWITCH و سایر باگ ها بسته شده

تنها راهی که سامسونگ هنوز موفق به بستن نشده بک آپ گیری از فضای ابری سامسونگ هست، و انتقال برنامه به گوشی جدید

همونجور که میدونید این روش نیازمند اینه که گوشی سامسونگی اندروید داشته باشید که قاعدتا برای بعضی از همکاران مقدور نیست.

در این پست ترفندی رو به شما عزیزان یاد خواهیم داد که این مشکل را برطرف کنید.

در ابتدا وارد لینک زیر شده و با استفاده از گزینه sign in وارد اکانت سامسونگ خود شوید

https://developer.samsung.com/remote-test-lab

در لیست دستگاه ها ترجیحا از یک دستگاه اندروید مشابه استفاده کنید که a51 یا a71 توصیه میشود

Untitled.png.a905c59d8dda4dc3bb628d53868a1466.png

پس از انتخاب دستگاه مد نظر بر روی start کلیک کنید ، فایل دانلودی را به صورت که به صورت flash  است را باز کرده و منتظر اتصال به دستگاه واقعی سامسونگ باشید

از حالا به بعد روی دستگاه شبیه سازی شده اپلیکیشن Alliance Shield را نصب کنید و پس از پشتیبان گیری در دستگاه شبیه سازی شده به راحتی روی دستگاه قفل شده مراحل بای پس را ادامه دهید.

لازم به ذکر است: پس از یک بار پشتیبان گیری این برنامه روی سامسونگ اکانت شما، برای گوشی های دیگر نیازی به طی این مراحل نیست

امیدواریم این قابلیت رایگان سامسونگ پکیج آموزشی نشه و به همکارا توی این شرایط بازار فروخته نشه!

در صورتی که این روش برای شما درآمد زا بود میتونید از لینک زیر از من دونیت انجام بدید!

https://zarinp.al/alirezashahrokhi1999

دوست عزیز کاش ب صورت ویدیو اموزش شو قرار میدادی ممنون میشم اینکارو بکنی

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در 6 دقیقه قبل، sajjad-ali گفته است :

دوست عزیز کاش ب صورت ویدیو اموزش شو قرار میدادی ممنون میشم اینکارو بکنی

حتما ، در اولین زمان ممکن به صورت رایگان قرار میدیم!

ولی نکته اصلی استفاده از شبیه ساز های رایگان سامسونگ هست که شما رو از گوشی های دیگه بی نیاز میکنه برای پشتیبان گیری از نرم افزار Alliance Shield

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، علیرضا شاهرخی گفته است :

داداش خیلی ممنونم بابت اراِیه کلیپ اموزشی و منتظر کلیپ دوم هستیم بازم ازش شما تشکر میکنم

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، sajjad-ali گفته است :

داداش خیلی ممنونم بابت اراِیه کلیپ اموزشی و منتظر کلیپ دوم هستیم بازم ازش شما تشکر میکنم

به محض اینکه دستگاه قفل شده بیاد سمتم انجام میدم!

ولی به طور کلی :

با روش mtp وارد YouTube شید و پس از ورود به مرورگر وارد تنظیمات سامسونگ بشید و از قسمت کلود بک آپ که از قسمت اول گرفتید رو نصب کنید و با نصب لانچر برنامه رو اجرا کنید و به راحتی از طریق adb قفل رو بای پس کنید

لینک ارسال
در در ۱۴۰۰/۶/۱۹ در 18:54، علیرضا شاهرخی گفته است :

به محض اینکه دستگاه قفل شده بیاد سمتم انجام میدم!

ولی به طور کلی :

با روش mtp وارد YouTube شید و پس از ورود به مرورگر وارد تنظیمات سامسونگ بشید و از قسمت کلود بک آپ که از قسمت اول گرفتید رو نصب کنید و با نصب لانچر برنامه رو اجرا کنید و به راحتی از طریق adb قفل رو بای پس کنید

https://www.youtube.com/watch?v=X5KpqdMKoSQ

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • مدیر انجمن
در ۱۴۰۰/۹/۲۵ در 10:36، Parniafmp گفته است:

خسته نباشید شرمنده این برنامه

Alliance Shield Xموقعه ورود نام کاربری من و خطا میزنه باید چکار کنم 

با سلام باید بعد نصب برنامه روی گوشی تو برنامه عضو بشید.وبعد بقیه مراحل را ادامه بدید.

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال
  • اضافه کردن...