iraj

مشکل با فلش g530f

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان برای روت اومد فایل cf root زدم الان میاد رو این لوگو .. فایل هم فقط روش boot system cache hiddenرایت میشه باز میاد رو این لوگو...فلش نمیشه کسی راه کاری داره ؟

IMG_20200625_205227.jpg

irgsm

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، iraj گفته است :

سلام دوستان برای روت اومد فایل cf root زدم الان میاد رو این لوگو .. فایل هم فقط روش boot system cache hiddenرایت میشه باز میاد رو این لوگو...فلش نمیشه کسی راه کاری داره ؟

IMG_20200625_205227.jpg

درود

ایرج جان چهار فایل تست بزن ، فایل پیت هم انتخاب کن

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، iraj گفته است :

IMG_20200625_205227.jpg

اودین رو عوض کن 

اگه نشد فایل فلش رو عوض کن

این مدل اگه تک فایل بزنی بهتره 

منم چند روز پیش همین خطا رو البته رو گرند ۲ داشتم ۴ فایل زدم بالا اومد بعد با کینگوروت روت کردم 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amirsdn گفته است :

اودین رو عوض کن 

اگه نشد فایل فلش رو عوض کن

این مدل اگه تک فایل بزنی بهتره 

منم چند روز پیش همین خطا رو البته رو گرند ۲ داشتم ۴ فایل زدم بالا اومد بعد با کینگوروت روت کردم 

همون 4فایل میگه فایل پیت بزار احتمالب خاموشی میدم نمیزنم .

irgsm

لینک به ارسال

برادر من 4 فایله بزن با فایا pit اگه نشد کامنیشن بزن بعد 4 فایله درست میشه برا منم همچین چیزی چند بار اتفاق افتاده

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، rezabarani گفته است :

برادر من 4 فایله بزن با فایا pit اگه نشد کامنیشن بزن بعد 4 فایله درست میشه برا منم همچین چیزی چند بار اتفاق افتاده

دوست عزیز همچین چیز با اینکه دقیقا این مدل رو داشتید فرق میکنه....اگه دقیقا این مدل رو داشتید و زدید جواب گرفتید مشخصه فایل رو بفرمائید بی زحمت ممنونم.

irgsm

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۷ در 10:01، iraj گفته است :

دوست عزیز همچین چیز با اینکه دقیقا این مدل رو داشتید فرق میکنه....اگه دقیقا این مدل رو داشتید و زدید جواب گرفتید مشخصه فایل رو بفرمائید بی زحمت ممنونم.

فرقی نمیکنه  حتما نتیجه گرفتیم که خواستیم کمک کنیم . بفرمایید خودتون پیدا کنید حالا که همچین چیزی فرق میکنه

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، rezabarani گفته است :

فرقی نمیکنه  حتما نتیجه گرفتیم که خواستیم کمک کنیم . بفرمایید خودتون پیدا کنید حالا که همچین چیزی فرق میکنه

به هیچ عنوان هیچ4فایل خودش رو نمگیره ...با فایل g530h با فایل فول با اودین3.13.1 کامل گرفت بدون مشکل و روت هم شد...تشکر از دوستان

irgsm

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۸ در 10:37، iraj گفته است :

به هیچ عنوان هیچ4فایل خودش رو نمگیره ...با فایل g530h با فایل فول با اودین3.13.1 کامل گرفت بدون مشکل و روت هم شد...تشکر از دوستان

حالا خوبه داری میگی با فایل فول ... جالبه همون بالا گفتیم 4 فایله 

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، rezabarani گفته است :

حالا خوبه داری میگی با فایل فول ... جالبه همون بالا گفتیم 4 فایله 

بله فول غیره مدل خودش g530h...فول خودش رو 2 تا فایل میزدم نمیگرفت قبلا تست کرده بودم ....

irgsm

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۵ در 20:55، iraj گفته است :

IMG_20200625_205227.jpg

درررود برا انلاک شبکه روت کردی؟؟؟؟؟  knox تغییر کرده..

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، amin.gsm گفته است :

درررود برا انلاک شبکه روت کردی؟؟؟؟؟  knox تغییر کرده..

کامبی هم ی تست بزن

بعد اخرین بیلد بگی رایت کن.... با یوزر دیتا....😉

لینک به ارسال

دوستان مشکل حل شده در پست 8 گفتم. موضوع رو ادامه ندید بی زحمت...

irgsm

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.