رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموش شدن گوشی چنج شده بر اثر فعال شدن rmm

ارسال های توصیه شده

1 minute ago, keyhani4545 said:

سلام دوستان یه گوشی J701f دارم چنج شده بود الان در اثر ریست شدن رفته روی ارم چجوری تو این حالت oem رو فعال کنم که فایل روت رو جواب بده؟

اگه باینریش 9 یا کمتره کابینیشن بزن

حسین مهرجو از تیم ابر جی اس ام 

مدرس نرم افزار موبایل

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 2 ساعت قبل، keyhani4545 گفته است :

سلام دوستان یه گوشی J701f دارم چنج شده بود الان در اثر ریست شدن رفته روی ارم چجوری تو این حالت oem رو فعال کنم که فایل روت رو جواب بده؟

سلام و درود

شما بایستی گوشی رو بالا بیارید سپس بفکر روت باشید ، ابتدا بالا بیارید و rmm رو disable کنید (حالا به روشها یا با ابزارهای موجود) ، سپس روت کنید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

سلام و درود

شما بایستی گوشی رو بالا بیارید سپس بفکر روت باشید ، ابتدا بالا بیارید و rmm رو disable کنید (حالا به روشها یا با ابزارهای موجود) ، سپس روت کنید.

عرض کردم که گوشی قبلا چنج شده یعنی با استفاده از مجیسک بوتش دستکاری شده با رام و.... بالا نمیاد تنها راهی که من امتحان کردم تا حالا جواب داده روت گوشی هست فقط با این روش روشن میشه حالا اگه شما روشی دارین ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، keyhani4545 گفته است :

درود باینری رو لطف میکنین؟؟؟؟

لینک ارسال

دود   اگر باینری 9  هس با لینک زیر قابل حل هس...

https://s5.yekupload.com/46d00a0b5fe5e509/J701F_U9_RMM_Remove.tar

https://s5.yekupload.com/46d00a0b5fe5e509

تست شده....

❤️

ویرایش شده توسط amin.gsm
لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • اضافه کردن...