رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

صندلی داغ - محسن لطیفی

ارسال های توصیه شده

محسن جان سلام 

تا حالا شده با مشتری دعوا کنی ؟ 

فرض کن یه روز مجبور بشی شب تا دیر وقت بمونی مغازه کسی هم پیشت نباشه خیابونا خلوت حتی خفاش پر نمیزنه تو هم برای امنیت بیشتر مغازه رو از داخل قفل میکنی مشغول کارت هستی که یهو یکی از پشت سرت اسمتو صدا میکنه  وقتی سرتو برمیگردونی میبینی یکی از دوستای قدیمیته و داره میخنده 

تو اون لحظه بلند میشی بهش سلام میکنی یا جیغ میزنی و فرار میکنی ؟

لینک ارسال
در 31 دقیقه قبل، masoud گفته است :

سلام محسن

سلام مسعود جان

اهل سفر هستی ؟

بلی سفر خیلی هم خوبه

کجاها سفر کردی؟

همه جایی خوزستان..کردستان.رشت مازندران قم مشهد تهران اصفهان شیراز خرم آباد کل خطه مازندران

بچه هم داری؟ دختر دوست داری یا پسر؟

یه پسر 4ساله دارم ..از دختر بیشتر خوشم میاد

لینک ارسال
در 11 دقیقه قبل، amirsdn گفته است :

محسن جان سلام 

سلام امیر جان

تا حالا شده با مشتری دعوا کنی ؟ 

اهل دعوا که نیستم ولی مجبوریم گاهی غلدری بکنیم مشتری های هستن خیلی با عرض معذرت لاشی هستن باید تند باهاشون برخورد کنی

فرض کن یه روز مجبور بشی شب تا دیر وقت بمونی مغازه کسی هم پیشت نباشه خیابونا خلوت حتی خفاش پر نمیزنه تو هم برای امنیت بیشتر مغازه رو از داخل قفل میکنی مشغول کارت هستی که یهو یکی از پشت سرت اسمتو صدا میکنه  وقتی سرتو برمیگردونی میبینی یکی از دوستای قدیمیته و داره میخنده 

تو اون لحظه بلند میشی بهش سلام میکنی یا جیغ میزنی و فرار میکنی ؟

یهو اسممو صدا بزنه که میرینم به خودم تو سکوت?بعدشم تموم دیگه نه میتونم جیغ بزنم نه چیزی فقط رفیقم مورد عنایت قرار بدم

لینک ارسال
نقل قول

یهو اسممو صدا بزنه که میرینم به خودم تو سکوت?بعدشم تموم دیگه نه میتونم جیغ بزنم نه چیزی فقط رفیقم مورد عنایت قرار بد

وقتی مغازه قفله و کسی پیشت نباشه دوستت چطور میتونه بیاد داخل و بره پشت سرت ؟

پ قطعا این دوستت نیست یه جیز دیگه ست 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 53 دقیقه قبل، mohsen8 گفته است :

قم

واقعا قم رفتی ?? کرونا داری پس ، زنگ زدم اوژانس بیاد دم مغازت

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، amirsdn گفته است :

وقتی مغازه قفله و کسی پیشت نباشه دوستت چطور میتونه بیاد داخل و بره پشت سرت ؟

پ قطعا این دوستت نیست یه جیز دیگه ست 

منم چنین چیزی تو ذهنم بود اولش پس هیچ الفاتحه

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

واقعا قم رفتی ?? کرونا داری پس ، زنگ زدم اوژانس بیاد دم مغازت

کرونا بیشتر نزدیک تو هستش و از همه نزدیکتر رشت پدر خانمت ولی فکر کنم ضدکرونا هستش بدنش? والا میگن با گرما مشکل داره گرمایی ما هم نزدیک تو هم دیدی نزدیک شد بیا پیش ما تو گرمایی خوزستان بشینیم تو خیابون

لینک ارسال
  • اضافه کردن...