رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تا حالا شده خسارت موبایل مشتری رو بدی ؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان میخوام بدونم تا حالا چند تعمیر کار مجبور شدن خسارت گوشی مشتری رو متقبل بشن یعنی بجای تعمیر بزنن گوشی رو خراب تر کنن بعد مجبور شن خسارت بدن ؟

لینک ارسال

درود

سال 93 یه گوشی s4  واسم آوردن ،  بنده خدا اصلا نمیدونستم مشکل گوشیش چی بود ، منبع تغذیه هم روی ولتاژ 9 بود .واس شوک دادن باتری 4c  همینکه به گوشی وصل کردم? بعدش به منبع تغذیه نگاه کردم ، خدا گوشیو بیامرزه ، شدیدا ناشی بودم ، بنده خدا هم ازم یه تومن گرفت و گوشیو داد بهم ?

تو کاره تعمیرات موبایل ، ضرر هم وجود داره ، اکثرا نگاه میکنن و میگن که فلانی تعمیرات موبایل داره و فلان درآمد ولی حقیقت اینه ، تعمیراتی ، فقط میتونه نون شبشو با کرایه ی مغازش دربیاره ، البته اگه دزدی نکنه

مگر میشود ، زندگیه مرا به هم ریخته آفریده باشد ؟!

خدای دانه های انار

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 41 دقیقه قبل، amirsdn گفته است :

سلام دوستان میخوام بدونم تا حالا چند تعمیر کار مجبور شدن خسارت گوشی مشتری رو متقبل بشن یعنی بجای تعمیر بزنن گوشی رو خراب تر کنن بعد مجبور شن خسارت بدن ؟

اولین و اخرین خسارتم مربوط میشه به گوشی j500f که رجیستر نشده بود اورده بودن رجیستر کنم بعد سامانه همتا ثبت نشد زدم سریالش رو ترکوندم (البته 300 تومن پول گرفتم)

سپس دادم رفتن دو سه روز بعد قطع شد اومدن پول 300 تومنشون رو دادم رفتن . عجب خسارتی ?

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در هم اکنون، ILYA20 گفته است :

اولین و اخرین خسارتم مربوط میشه به گوشی j500f که رجیستر نشده بود اورده بودن رجیستر کنم بعد سامانه همتا ثبت نشد زدم سریالش رو ترکوندم (البته 300 تومن پول گرفتم)

سپس دادم رفتن دو سه روز بعد قطع شد اومدن پول 300 تومنشون رو دادم رفتن . عجب خسارتی ?

پس چی !!!!!!!میخواستی چیزی هم بگیری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من بودم خسارت هم ازت میگرفتم ?

خدای دانه های انار

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، amirsdn گفته است :

یه گوشی G2 ال جی بود امدم فلش کنم که بوت پرید 

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در هم اکنون، sajjad-ali گفته است :

یه گوشی G2 ال جی بود امدم فلش کنم که بوت پرید 

???

حالا بیا و خسارت بده

خدای دانه های انار

لینک ارسال
در هم اکنون، axar_mobile گفته است :

???

حالا بیا و خسارت بده

اون واسه 5 یا 6 سال ییش بود یه برد بهش دادم ولی الان تجربه داریم دیگه اتفاقی مثل گذشته پیش نمیاد

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

یه گوشی p7 تاچ و ال سی دی عوض کردم بعد یک رب سوخت نگو پیچاشو صفت بسته بودم

مجبور شدم یکی دیگه یندازم برا مشتری

اولین تعمیر سخت افزاریم بود

هنوزم آماتوری فقط تاچ و ال سی دی و سکوت  بجز سیم عوض میکنم

تو نرم افزار که خیلی خسارت دیدم ولی نذاشتم مشتری بره گوشیو درست کردم بعد فرستادم بره

لینک ارسال

سلام به همه گی

بنده هم خسارت دادم..

J1 اومدم تاچ السیدی باز کنم زدم شکستم..خخخخ

و یک Y600هم پیچ شو محکم بستم شکست السیدیش..

خداروشکر هنوز تو نرم افزار خسارت ندادم...

و اینو بگم تو این کار خسارت رو همه میدن

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال

سلام همه گفتن چرا ما نگیم ?

منم خسارت دادم از نرم افزاری خیلی کم اما جالب ترینش این بود که توی ۳ روز ۳ تا برد J510F را خاموش کردم ? اونم با یه فایل خراب که از نت گرفته بودم ? که بعدا متوجه شدم فایل ایراد داره و فایل را از ریشه حذف کردم ???

#GSR

ویرایش شده توسط ramin gsm
لینک ارسال
  • اضافه کردن...