رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی تماس اضطراری i9300i

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت همکاران گرامی گوشی فوق مشتری آورده یه سریال رو گوشی هستش و imei cert:pass هستش با z3x یبار هم آنلاک کردم ولی بازم تماس اضطراری هستش این مدل هم تو z3x  که سریال دلخواه نداره که رایت کنی از همکاران گرامی کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم؟؟

لینک ارسال
در 4 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

باسلام خدمت همکاران گرامی گوشی فوق مشتری آورده یه سریال رو گوشی هستش و imei cert:pass هستش با z3x یبار هم آنلاک کردم ولی بازم تماس اضطراری هستش این مدل هم تو z3x  که سریال دلخواه نداره که رایت کنی از همکاران گرامی کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم؟؟

با سلام ودرود سریال اصلی خود گوشی رو رایت کردم ولی imei cert:fail  میباشد بازم هم تماس اضطراریه  لطف کنید راهنمایی  بفرمایید ممنون میشم؟؟

لینک ارسال
در 4 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

با سلام ودرود سریال اصلی خود گوشی رو رایت کردم ولی imei cert:fail  میباشد بازم هم تماس اضطراریه  لطف کنید راهنمایی  بفرمایید ممنون میشم؟؟

درود

داداش شما اول یه cert سالم رایت کن روش و بعدش چنج سریال کن به سریال خودش و پچ کن?

البته بهتره قبل از انجام این کار از خودش یه بکاپ سرت بگیری

دنیــــــا...

دو روزه 

نه بیشتر!

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، dehdar1999 گفته است :

درود

داداش شما اول یه cert سالم رایت کن روش و بعدش چنج سریال کن به سریال خودش و پچ کن?

البته بهتره قبل از انجام این کار از خودش یه بکاپ سرت بگیری

باسلام ودرود مشتری هزینه نمیکرد دادم مشتری بردش

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...