رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تقدیر وتشکر و انتقاد.

ارسال های توصیه شده

• مدیر انجمن

تقدیر وتشکر و انتقاد از مدیریت محترم ایلیا صوری بابت ترفیع اینجانب .

دوست داشتم بخاطر مشغله هایی که تو انواع سایتها داشتم به این زودی ترفیع نگیرم واگر هم گرفتم تو یه پست باشه تا تشویقی باشه برای بقیه دوستان که کم لطفی نکنن تا در اموزش بقیه دوستان کوتاهی نکنن من تو انواع فرومهای ایرانی وخارجی آموزشها گذاشتم ولی اخر بعد چند وقت گرفتاریهایی که برام پیش اومد برگشتم ودیدم شدم کاربر ساده واین نشون دهنده کم لطفی دوستان ومدیرین سایت بود .به عنوان مثال تو یه فرم مدیریت بخشی از فرم وحتی به عنوان معاون مدیریت سایت بودم که توانایی حذف کل فروم هم داشتم ولی هیچ وقت دنبال فرصت طلبی  و سوئ استفاده از فروم نبودم تا جایی که به فارسی سازی گوشیهایی با اندروید بالا فقط با یک csc از جمله اموزشهای من بود که تو تمام فرومها برای خودش صدایی در کرد .ولی ناگفته نمونه همین فرومی که من توش بودم به علت ناتوانی در پرداخت هزینه های سرور متلاشی شد وکلا بسته شد.نهایتا تقدیر و تشکر بابت ترفیع اینجانب دوست داشتم بدونم ترفیع اینجانب از طرف کی بود .و کاربران تشویق بشن برای فعالیت ودریافت عنوانهای بهتر وفعالیت تو فروم ناگفته نمونه که تلگرام دیگه فعالیت تو فرومها را کم کرده و دوستان دنبال دریافت راهکارهای بی درد سر هستن واطلاعاتشون را دوست ندارن با کسی تقسیم کنن بعد این باج افزاری که من گرفتم تازه به این نتیجه رسیدم .

thumbnail.jpg

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...