رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل دیاگ یا edl یا پورت ۹۰۰۸ گوشی g630

ارسال های توصیه شده

دوستان اگه گوشی تو قیمت دیوایس با تست پوینت پورت ۹۰۰۸ رو نشناسه دلیلش چیه؟؟البته بگم که برد همینطور به سیستم وصل میکنم QHSUSB رو میسناسه ولی اصلا دیگ نمیشه گوشی G630 هست و درایو رو نصب کردم.چون راحت میتونم گوشی کوالکام روسن رو سریال برنم 

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahmooooo گفته است :

دوستان اگه گوشی تو قیمت دیوایس با تست پوینت پورت ۹۰۰۸ رو نشناسه دلیلش چیه؟؟البته بگم که برد همینطور به سیستم وصل میکنم QHSUSB رو میسناسه ولی اصلا دیگ نمیشه گوشی G630 هست و درایو رو نصب کردم.چون راحت میتونم گوشی کوالکام روسن رو سریال برنم 

سلام توی همون حالت QHSUSB با فایل xml  فلش بزن اگه نگرفت یا ارور داد احتمال زیاد هارد خرابه

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، hamidooooo گفته است :

سلام توی همون حالت QHSUSB با فایل xml  فلش بزن اگه نگرفت یا ارور داد احتمال زیاد هارد خرابه

پس اینکه حتما باید تو دیوایس پورتی به اسم ۹۰۰۸ بیاد نبست؟؟

لینک ارسال

QHSUSB

در 37 دقیقه قبل، mahmooooo گفته است :

پس اینکه حتما باید تو دیوایس پورتی به اسم ۹۰۰۸ بیاد نبست؟؟

بستگی به درایوری داره که نصب کردین اگه درایورemergncy نصب کنید توی دیوایس منیجر QHSUSB یا emergncyنشون میده اگه درایورQualcomm QDLoader 9008نصب کنید همون 9008 نشون میده .مثلا برای فلش با cm2حتما باید emergcy نصب کنیدوگرنه توسط باکس شناسایی نمیشه برای qfile از درایور 9008 استفاده کنید

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، hamidooooo گفته است :

QHSUSB

بستگی به درایوری داره که نصب کردین اگه درایورemergncy نصب کنید توی دیوایس منیجر QHSUSB یا emergncyنشون میده اگه درایورQualcomm QDLoader 9008نصب کنید همون 9008 نشون میده .مثلا برای فلش با cm2حتما باید emergcy نصب کنیدوگرنه توسط باکس شناسایی نمیشه برای qfile از درایور 9008 استفاده کنید

ولی من qualcom qdloader نصب کردم البته هیچ اسمی از ۹۰۰۸ داخلش نبود .و تو دیوایس qhsusb اومد.

لینک ارسال
در در ۱۳۹۸/۹/۲۷ در 22:56، mahmooooo گفته است :

داداش من دقیقا احساس میکنم خارجی نوشتی با گوگل ترانسلیت ترجمه کردی. میشه یکم جملاتت رو واضح بنویسی که الان دقیقا مشکل گوشی چی هست؟

آیا گوشی خاموش هست یا روشن؟

خودت میخوای ببری در حالت 9008 یا گوشی رفته در این حالت؟

اگه مشکلت هم فقط با درایور هست از قسمت دیوایس منیجر کلا درایور رو پاک کن و یه برد در حالت 9008 وصل کن خودش درایور رو میده بهت

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال
  • اضافه کردن...