رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل شبکه بعد از وایپ گوشیهای سامسونگ چنج سریال شده

ارسال های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، mr. گفته است :

اگر با mroot یا مجیسک روت بشن هزار بار هم وایپ کنی شبکه میاد

ممنون.خودتون تست کردید؟؟مثلا چه مدلاییرو ...واینکه خوب چرا کسی این کارو نمیکنه که این مشکل سبکه بعدها براش پیش نیاد

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، mahmooooo گفته است :

ممنون.خودتون تست کردید؟؟مثلا چه مدلاییرو ...واینکه خوب چرا کسی این کارو نمیکنه که این مشکل سبکه بعدها براش پیش نیاد

ربطی به روش روت نداره دوستمون اشتباه میکنن

فقط در آخرین آپدیت باکسها روش پچ نوامبر با فکتوری شبکه نمیره ولی فریمور بزنید میره..بقیه موارد با فکتوری ساده هم میره شبکه

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، mohsen8 گفته است :

ربطی به روش روت نداره دوستمون اشتباه میکنن

فقط در آخرین آپدیت باکسها روش پچ نوامبر با فکتوری شبکه نمیره ولی فریمور بزنید میره..بقیه موارد با فکتوری ساده هم میره شبکه

اهان منظورتون اینه که اگه وایپ بشه نمیره ولی اگه فلس بشه میره..در کل میره پس .

لینک ارسال
  • مدیر انجمن
در 51 دقیقه قبل، mahmooooo گفته است :

اهان منظورتون اینه که اگه وایپ بشه نمیره ولی اگه فلس بشه میره..در کل میره پس .

دقیقا همینجوری ولی اکثر موارد با فکتوری یا همون هارد ریست هم از بین میره و دوباره باید ترمیم بشن فقط این نکته را حواست باشه گوشی را به اخرین ورژن اندروید ابدیت یا فلش نکنی چون خیلی از مدلها در اخرین ورژن جلوی روت بسته شده وشما نمی تونی سریال ترمیم کنی .

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال

پچ چمیرا یا z3x

چه آپدیت novambr باشه یا آپدیت desammber یا حتی پچ 2018 هم باشه روی همه ی مدل ها که ساپورت میشن اگر با mroot چمیرا یا مجیسک روت بشن بعده وایپ نمیرن

هزار بار تست شده

البته استثنا هم داریم مثلا مدل j700h j700f که فقط z3x ساپورت میکنه.با وایپ میره

پچ های قبل از novambr همشون فایل at_distiribotur رو داخل پوشه ی system/bin پچ میکردن( البته فایل  اصلی میموند خودشون دستکاری شده اظافه میکردن همون فایل رو)

پس چون فایل سیستمی هست با وایپ گوشی بالا اومدنی روت باشه و واگذاری بده شبکه میاد.پس روت مجیسک یا mroot یا حتی روت های eft , umt که فایل boot رو برا روت پچ میکنن برا همین با وایپ روت نمیره.ولی با فلش همشون میرن بجز مدل های spd سامسونگ البته بعضی مدل هاش.

مدل های مدیاتک مثلا g532f ریپایر کن روت کن با twrp , supersu پچ کن بعده پچ supersu رو از داخل برنامه uninstall complet بزن بازم گوشی موقع خاموش روشن شدن یا وایپ درسته روت و واگذاری رو از دست میده ولی پچ بازم کار میکنه.

لینک ارسال
در در ۱۳۹۸/۹/۲۷ در 22:52، mahmooooo گفته است :

کار من چنج و پچ هست

گوشه ای از کارای من

به تاریخ دقت کن

اگه با یه تنظیمات کارخانه بره که پچ نکنی بهتره

pdf

ویرایش شده توسط mr.
اشتباه لینک
لینک ارسال
در در ۱۳۹۸/۹/۲۹ در 14:51، mr. گفته است :

کار من چنج و پچ هست

گوشه ای از کارای من

به تاریخ دقت کن