رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کمک برای فلش شیائومی

ارسال های توصیه شده

با درود خدمت دوستان . 

یا من گیج شدم  یا  کلا  این مدل شیائومی   بدقلقه   دوستان   لطفا یه راهنمایی جامع ساده و  واقعا  تست شده برای فلش این برند  تخیلی  بگید    

گوشی من   max2   هستش  . تشکر

لینک ارسال

دو مدل رام (نسخه ی OTA  یا نسخه ی fastboot)

مدل ota  از داخل گوشی نصب میشه(اطلاعات گوشی حفظ میشود ) و مدل fastboot  به وسیله ی نرم افزار mi flash (اگر گوشی قفل باشید ، ابتدا باید حتما از این آدرس ، عملیات آنلاک رو انجام بدین )

روش اول که خیلی راحته و توسط خوده گوشی انجام میشه ولی در روش دوم به وسیله کامپیوتر و با استفاده از نرم افزار mi flash

Untitltgyked-2.thumb.jpg.67449f1780c553f1d6bab6bf8247a14f.jpg

برای بردن گوشی به حالت fastboot  هم کافیه کلید کاهش صدا و پاور رو همزمان بگیرید

موفق باشید

مگر میشود ، زندگیه مرا به هم ریخته آفریده باشد ؟!

خدای دانه های انار

لینک ارسال

سپاس دوست عزیز

حالا  من مشکلی ک بااین گوشی مشتری دارم اینه ک گوشی هنگ  رو آرمه   و موقع انلاک   طبق عکس پیوست  ارور میده   حالا باید چ جوری انلاک کنم .   

البته اکانت شیامی  را مشتری ب کل فراموش کرده

مدل گوشی mi max 2

0b5nnnnn2688_n.jpg

لینک ارسال

?

خب ریست پسورد بزنید برای اکانت ، صد در صد یا جیمیل داده یا شماره تلفن که باید بهش دسترسی داشته باشه . اگر هم کلا فراموشی کرده چی داده ، بعد از انجام مراحل فلش ، مثل قفل frp ازش اکانت رو میخواد که میتونین طبق این  فیلم که در یوتیوب موجوده کارتونو انجام بدین . لازم به ذکر است که اگر گذاشتن فیلم از منبع  دیگه ، مغایر با قوانین سایت هستش ، من معذرت میخوام ، فقط خواستم کاره دوستمون راه بیوفته . اگر با اینم مشکلتون حل نشد ، بگین تا یک منبع دیگه بهتون معرفی بکنم که صد در صد حل بشه

مگر میشود ، زندگیه مرا به هم ریخته آفریده باشد ؟!

خدای دانه های انار

لینک ارسال
در هم اکنون، apadana22 گفته است :

با درود خدمت دوستان . 

یا من گیج شدم  یا  کلا  این مدل شیائومی   بدقلقه   دوستان   لطفا یه راهنمایی جامع ساده و  واقعا  تست شده برای فلش این برند  تخیلی  بگید    

گوشی من   max2   هستش  . تشکر

سلام

دوست عزیز کجا مشکل داری؟؟

فلش زدن؟؟؟

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۸/۸/۲۳ در 21:38، OREO2018 گفته است :

سلام

دوست عزیز کجا مشکل داری؟؟

فلش زدن؟؟؟

دوست عزیز  گوشی اکانت می     داره  و مشتری    ای دی  و پسورد ب کل فراموش کرده    .   الانم گوشی  هنگ رو آرم هستش .    ظاهرا برای فلش   اول باید انلاک   بشه .        میخواستم بدونم چه راه حلی داره  که اینو بشه با این  داستانی ک داره   فلش کرد و   اکانت  شو از بین برد؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، apadana22 گفته است :

دوست عزیز  گوشی اکانت می     داره  و مشتری    ای دی  و پسورد ب کل فراموش کرده    .   الانم گوشی  هنگ رو آرم هستش .    ظاهرا برای فلش   اول باید انلاک   بشه .        میخواستم بدونم چه راه حلی داره  که اینو بشه با این  داستانی ک داره   فلش کرد و   اکانت  شو از بین برد؟؟؟؟؟؟؟

سلام

پستتون مال بهمن ماه هست

هنوز حل نشده؟؟

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال
در هم اکنون، OREO2018 گفته است :

سلام

پستتون مال بهمن ماه هست

هنوز حل نشده؟؟

بهمن؟؟؟     نه بابا    اینو من  تو آبان مطرح کردم  ماه قبل     نمیدونم  چرا  تاریخش بهمنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...