رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بیس باند ناشناش و سریال نداردسامسونگ g610fn u3

ارسال های توصیه شده

یک گوش سامسونگ g610fn u3  اوردن بیس باند و سریال نداره  مودم زدم فلش زدم  وکامبینیشن زدم که باینری1 بزنم اون هم ارور داد پایین نمیاد کسی راحلی برای ترمیم بیس باند این گوشی داره؟باکس z3x -eft -chimera دارم.

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، gognos گفته است :

یک گوش سامسونگ g610fn u3  اوردن بیس باند و سریال نداره  مودم زدم فلش زدم  وکامبینیشن زدم که باینری1 بزنم اون هم ارور داد پایین نمیاد کسی راحلی برای ترمیم بیس باند این گوشی داره؟باکس z3x -eft -chimera دارم.

دوست عزیز گوشی رو روت کن بعدش دستی پوشه ی efs رو حذف و ریستارت کن گوشی بالا اومد برو تنظیمات وضعیت بیس باند رو چک کن اگه درست نشد با باکسz3x گزینه reset efs رو بزن اگه بازم اوکی نشد قطعا سخت افزاریه اول تست کن موفق باشی.......

لینک ارسال
در در ۱۳۹۸/۸/۸ در 09:32، gognos گفته است :

دوست عزیز دلیل بوجود اومدن مشکل چی بوده؟ بعد از فلش اینجور شده یا بر اثر ضربه و آبخوردگی؟ اگه آبخوردگی یا ضربه نداره با دانگل hua و برنامه ی ubtool میتونی اقدام به بازگردانی بیس باند کنی 

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...