رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

A305F IMEI REPAIRE U2 9.0

ارسال های توصیه شده

سلام

تست شده روی ورژن A305FDDU2ASE5

بوتلودر رو انلاک کنید فایل روت روروی گوشی فلش کنید و بعدش وایپ انجام بدین فایل مودم a305f imei.zipموجود رو هم فلش کنید بعد از بالا اومدن برنامه مجیسک منیجر رو نصب کنید وبا Z3X اقدام به ریپیر کنید

فایلهای مورد نیاز پیوست شد

https://www.mediafire.com/file/zttbzmm57ig12lu/a305f_imei.zip/file https://www.mediafire.com/file/zttbzmm57ig12lu/a305f_imei.zip/file

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال

دولوپر رو فعال کنید تیک auto update system بردارید به قسمت بروز رسانی برید و اونجا هم تیک اپدیت خودکار رو غیر فعال کنید توی قسمت تاریخ هم اتوماتیک رو غیرفعال کنید وبزارید روی

27/08/2019  گوشی رو به نت وصل کنید و دوباره به قسمت بروز رسانی برید وچک کنید به دولوپر برگردین OEM فعال هست

تست شده

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...
در 3 ساعت قبل، behroozashrafi گفته است :

ارور هنگام فلش فایل  a305f imei.zip

اگه منظورت فایل مودم هست فایل modem.bin رو به tar تبدیل کن وبا ابزار حلب تک سربرگ سامسونگ قسمت نتورک فایل مودم رو پچ کن گوشی باید روت باشه

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، behroozashrafi گفته است :

جواب نداد 

فایلها تست شده وبعد ارسال میشه.بفرمایین مشکلتون چیه اگه ارور دارین عکس از ارور قرار بدین

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
در هم اکنون، hamidooooo گفته است :

فایلها تست شده وبعد ارسال میشه.بفرمایین مشکلتون چیه اگه ارور دارین عکس از ارور قرار بدین

بزرگوار بعد ترمیم پیچ گوشی ارور قرمز میده kg هم با تاریخ به حالت چکین میبرم باکس چیمرا ندارم بعد مجبور به فلش میشم که گوشی بالا میاد ولی روت و پیج نیست

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، behroozashrafi گفته است :

بزرگوار بعد ترمیم پیچ گوشی ارور قرمز میده kg هم با تاریخ به حالت چکین میبرم باکس چیمرا ندارم بعد مجبور به فلش میشم که گوشی بالا میاد ولی روت و پیج نیست

فایل روت که رایت میکنین بعدش وایپ کنین گوشی که بالا میاد oem نداره{اگه ریستارت کنین ارور میده و مجبور به فلش میشین} از طریق روشی که گفتم اول  تاریخ رو برگردونین وقتی که oem فعال شد بعد پچ کنین

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
در در ۱۳۹۸/۸/۲۶ در 20:54، hamidooooo گفته است :

فایل روت که رایت میکنین بعدش وایپ کنین گوشی که بالا میاد oem نداره{اگه ریستارت کنین ارور میده و مجبور به فلش میشین} از طریق روشی که گفتم اول  تاریخ رو برگردونین وقتی که oem فعال شد بعد پچ کنین

اکی شد فقط سیم 1 کار میکنه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...