رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

در 28 دقیقه قبل، elyas1 گفته است :

سلام من تا مرحله ... وارد شدن به محیط TWRP  به بخش Wipe بروید و در قسمت advanced wipe تیک گزینه های Dalvik Cache , System , Data و Cache را بزنید و در انتهای صفحه فلاش swipe to wipe را به آخر بکشید تا دستگاه اماده نصب رام جدید شود...... انجام دادم الان هر رامی نصب میکنم .نصب نمیشه الان تو محیط twrpگیر کردم و گوشیم بدون سیستم امله باید کارکنم؟

سلام

وارد قسمت wipe شوید و گزینه format data را بزنید و برای تایید عبارت "yes" را وارد کنید.

اگر باز هم به رام نصب نشد ف پیغام خطا رو همین جا ارسال کن...

دنیــــــا...

دو روزه 

نه بیشتر!

لینک ارسال

سلا

در 9 ساعت قبل، dehdar1999 گفته است :

سلام

وارد قسمت wipe شوید و گزینه format data را بزنید و برای تایید عبارت "yes" را وارد کنید.

اگر باز هم به رام نصب نشد ف پیغام خطا رو همین جا ارسال کن...

سلام ارور میده E:UNKNOWN command {log}l

updater process ended with error :7

error installing zip

یه سوال همین فایل کافیه ؟

lineage-16.0-20190928-nightly-a5xelte-signed.zip
لینک ارسال
در 19 دقیقه قبل، elyas1 گفته است :

سلا

error installing zip

مدل گوشیم A510FD هستش ....

لینک ارسال
در 8 دقیقه قبل، elyas1 گفته است :

مدل گوشیم A510FD هستش ....

مشکل از همینه

ظهر ساعت ۲ یه پست میذارم برای حل این مشکل ⁦✌️⁩

دنیــــــا...

دو روزه 

نه بیشتر!

لینک ارسال
در 4 ساعت قبل، elyas1 گفته است :

سلا

error installing zip

اقا الیاس به این صفحه برو و طبق اموزش فایل رو اصلاح کن (اموزش رو اختصاصی برای شما نوشتم ?)

دنیــــــا...

دو روزه 

نه بیشتر!

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام خسته نباشید

من تمام مراحل رو رفتم و از گزینه بکاپ اسفاده نکردم و در قسمت Wipe به غیر از تیک های گفته شده من تیک گزینه internal storage رو هم زدم و وایپ شد حالا دست رسی به رام رسمی اندروید 7 قبلی ندارم (بخاطر همین مجبور شدم از رم برای نصب رام استفاده کنم) در ادامه که فایل زیپ مربوطه رو می زنم نصب شه نصب کامل میشه ریبوت رو که میزنم تا بالا بیاد تا لوگوی کاستوم رام میاره و بعد از یه 5 دیقه ای بر میگرده به صفحه TWRP نمی دونم چکار کنم

راستی برای این نسخه جدیدی که من دانلود کردم    ?      

lineage-16.0-20200224-nightly-a5xelte-signed.zip

پوشه updater-script متفاوت شده با چیزی شما برای نسخه lineage-16.0-20190928-nightly-a5xelte-signed.zip پستش رو برای الیاس ساختید

این لینک پوشه updater-script نسخه جدیدی که دانلود کردم هست  http://8upload.ir/uploads/f39863845.zip

چون مدل گوشیم SM-A510FD هست
لینک ارسال
47 minutes ago, Saeed81 said:

سلام خسته نباشید

من تمام مراحل رو رفتم و از گزینه بکاپ اسفاده نکردم و در قسمت Wipe به غیر از تیک های گفته شده من تیک گزینه internal storage رو هم زدم و وایپ شد حالا دست رسی به رام رسمی اندروید 7 قبلی ندارم (بخاطر همین مجبور شدم از رم برای نصب رام استفاده کنم) در ادامه که فایل زیپ مربوطه رو می زنم نصب شه نصب کامل میشه ریبوت رو که میزنم تا بالا بیاد تا لوگوی کاستوم رام میاره و بعد از یه 5 دیقه ای بر میگرده به صفحه TWRP نمی دونم چکار کنم

راستی برای این نسخه جدیدی که من دانلود کردم    ?      

lineage-16.0-20200224-nightly-a5xelte-signed.zip

پوشه updater-script متفاوت شده با چیزی شما برای نسخه lineage-16.0-20190928-nightly-a5xelte-signed.zip پستش رو برای الیاس ساختید

این لینک پوشه updater-script نسخه جدیدی که دانلود کردم هست  http://8upload.ir/uploads/f39863845.zip

چون مدل گوشیم SM-A510FD هست

مشکلم حل شد باید بعد از زدن گزینه ریبوت سیستم تیک

install as a System App

رو برمیداشتم و میکشیدم تا بالا بیاد خیلی ممنونم از معرفی و اموزش نصب این رام 

لینک ارسال
  • 2 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...