رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش تمامی مراحل فلش تبلت های asus

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان

بنا به درخواست و نبود اموزش در سایت تصمیم گرفتم اموزش رایت رام بر روی این مدل براتون قرار بدم

اول از همه شما باید فریمور های این برند را از سایت رسمی دانلود کنید...

>/http//www.asus.com/

برای فلش این نوع برند دو حالت وجود دارد

1-فلش در حالت bundl

2-فلش با نام اورجینال...

این نوع برند دارای دو نوع بیلدنامبر هست ww و یا tw که باید هنگام دانلود فایل دقت کنید....

نحوه فلش به صورت bundle همون update sd :

برای فلش در این حالت فایل دانلود شده را به نام

ASUS_BUNDLE.ZIP

تغییر دهید...

گوشی را خاموش ولوم بالا و پایین را گرفته و پاور را نگه دارید...

بلافاصله از اینکه ارم asus اومد پاور را ول کنید...

ممور ی کارت را در فونپد قرار داده و سپس

SD DOWNLOAD را بزنید (شاید یکی دوبار خطا دهد یکم صبر خرج دهید...)

نحوه فلش به صورت اسان و بدون دردسر:

رام را پس از دانلود پوشه با فرمت زیپ را به اسم مدل برند برای مثال برای k012 به نام ko12_update.zip تغییر نام دهید..(اکثر اوقات فایل به صورت خود کار با این نام درج شده است) و به مموری کارت بریزید

گوشی را خاموش...ولوم بالا و پایین را گرفته ...پاور را نگه داشته پس از مشاهده ارم asus پاور را ول کنید...

گزینه ریکاوری را بزنید تمام....رام به راحتی رایت خواهد شد...

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود

و تشکر از ایلیا جااان

یک روش دیگه هم هست که فلشر مخصوص داره بنده انشالا اگر قسمت شد حتما اموزش رو میزارم

موفق باشید...

یه روش دیگه هم هست برای گوشی های روشن اونم من میزارم همینجا پست کامل و بی نقص میشه:dddddd

بزودی..............

ما همگی منتظریم :D

هیچ کس به تنهایی کامل نیست

لینک ارسال
  • 6 ماه بعد...

یه روش دیگه که اونم واسه گوشیهای روشن هست که بعد از اپدیت داده های گوشی پاک نمیشه فایل را که دانلود کردین بدون تغییر نام فایل را داخل مموری کپی کنید وبزارین تو گوشی بعد یه پیغام در صفحه بالا میاد برای اپدیت گوشی روش کلیک کنید بعد یه پیام مانند پیام زیر بر روی گوشی میاد مثل تصویر زیر روش okکنید وبزارید عملیات فلش تا اخر انجام بشه

55.jpg

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...

[/font][/color][/right]

نحوه فلش به صورت اسان و بدون دردسر:

رام را پس از دانلود پوشه با فرمت زیپ را به اسم مدل برند برای مثال برای k012 به نام ko12_update.zip تغییر نام دهید..(اکثر اوقات فایل به صورت خود کار با این نام درج شده است) و به مموری کارت بریزید

گوشی را خاموش...ولوم بالا و پایین را گرفته ...پاور را نگه داشته پس از مشاهده ارم asus پاور را ول کنید...

گزینه ریکاوری را بزنید تمام....رام به راحتی رایت خواهد شد...

موفق باشید و ماندگار

سلام

با تشکر از ایلیا جونم بابت این اموزش قشنگش من هر کاری کردم این دو روش جواب نداد . روش اول رونمیدونم مشکل کارم کجا بوده و یا هست ولی توی روش دوم هر کار میکردم بعد از رفتن به ریکاوری تا میومد نصب کنه ارور میداد تا اینکه توی یه سایت خارجی دیدم مشکل از اسم فایله یعنی به جای ko12_update.zip باید یه اس دی هم قبل از اپدیت اضافه بشه یعنی به این شکل بشه ko12_sdupdate.zip .من اینکار رو کردم و اوکی شد به راحتی فلش شد .گفتم این مطلب هر چند مهم نیست ولی شاید بدرد کس دیگه ای که مثل من ناشی باشه بخوره.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...