رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایل فلش سامسونگ i8190 فارسی

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان کسی فایل فلش فارسی 4 فایل برای این گوشی سراغ داره؟ لینک دو فایل و تک فایل دارم ولی مشکل این گوشی کمی عجیبه میخوام ترجیحا کامل فلش بشه.اگر دوستان لطف کنند ممنون میشم

لینک ارسال

سلام داداش اگه قصد فارسی سازی داری از روش حذف csc امتحان کردی؟

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

نه داداش مشکل دیگه ای داره .اولا روی ریکاوری نمیره دوما هر چی ریست فکتوری میکنی چیزی پاک نمیشه ضمنا میگه فلشش هم کرده درست نشده منتها از اونجایی که من به یه سری دوستان گه کار اعتماد ندارم تا خودم فلشش نکنم خیالم راحت نمیشه البته الان دارم یه کاستوم ریکاوری روش میزنم ببینم جواب میده یانه ولی بهر حال این فایل هم باشه خوبه تا اگر نشد فلشش کنم.

لینک ارسال
نه داداش مشکل دیگه ای داره .اولا روی ریکاوری نمیره دوما هر چی ریست فکتوری میکنی چیزی پاک نمیشه ضمنا میگه فلشش هم کرده درست نشده منتها از اونجایی که من به یه سری دوستان گه کار اعتماد ندارم تا خودم فلشش نکنم خیالم راحت نمیشه البته الان دارم یه کاستوم ریکاوری روش میزنم ببینم جواب میده یانه ولی بهر حال این فایل هم باشه خوبه تا اگر نشد فلشش کنم.

عزیز دلم (جیگرم )

این گوشی فایل کاملش دو فایل هست !!!!

آنلاک فکتوری تمامی برندها

لاگ و اکتیویشن

YAHOO ID : [email protected]

LINE ID : S.M.MOOSAVI

لینک ارسال

تک فایل i8190

اسماعیل عطایی کچویی

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

لینک ارسال

اینم رام دو فایلش خدمت شما

Model: GT-I8190

PDA: I8190XXAMG4_OJVAMH1

اسماعیل عطایی کچویی

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

لینک ارسال
عزیز دلم (جیگرم )

این گوشی فایل کاملش دو فایل هست !!!!

جیگرم عزیز دلم خوشگلم نازم من نمیدونم چند فایله باس همینوم پرسیدم که ببینم چهار فایل داره یانه برای من مهم اینه که قسمت بوت و ریکاوری و کلا تمام قسمتها فلش بشه حالا میخواد دو فایل باشه یا چهار فایل .حالا داری یا نداری؟ داری یا نداری؟داری یا نداری؟:-"

داداش من این لینک دارم که انگار چهار فایله و فارسی هنوز تست نکردم زدم دانلود بشه اندرویدمش 4.1.2 اگه عجله داری دانلودش کن در غیر اینصورت صبر کن تا دانلود بشه و چهار یا تک بودنش رو بهت بگم عزیز

دستت درد نکنه داداش ممنون منم همزمان یه لینک دو فایله دارم میزارم دانلود ببینیم کدوما درسته و واقغا دو فایله.

ضمنا ریکاوری کاستوم هم زدم باز وارد ریکاوری نشد فکر کنم ای سی هاردش کلا فریز شده نه چیزی رایت میشه نه پاک میشه هر چند که اودین اکی داد ولی تاثیری نداشت.

لینک ارسال

داداش من این لینک دارم که انگار چهار فایله و فارسی هنوز تست نکردم زدم دانلود بشه اندرویدمش 4.1.2 اگه عجله داری دانلودش کن در غیر اینصورت صبر کن تا دانلود بشه و چهار یا تک بودنش رو بهت بگم عزیز

تک فایله =)) بدون دانلود

اسی بیا درست بدم این چیزارو

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
تک فایله =)) بدون دانلود

اسی بیا درست بدم این چیزارو

علی جان در اینکه شما استاد مایی شکی نیست و باعث افتخار شاگردی شما اما من کاره ای نیستم جایی ک لینک داده بود زده بود چهارفایله یا شایدم من اشتباه خوندم

اسماعیل عطایی کچویی

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

لینک ارسال

اینم رام دو فایلش خدمت شما

Model: GT-I8190

PDA: I8190XXAMG4_OJVAMH1

دستت درد نکنه داداش درسته دو فایل بود ولی عین همینو خودمم گرفتم منتها اودین هر دو رو ارور ام دی 5 میده و نمیشه فلش کرد.

توی هاستینگ هم یه فایل فرمت پیدا کردم اونم زدم دان میده ولی بازم اطلاعات پاک نمیشن و فرمت نمیشه در صورتی که خیلیها اوکی داده بودند و عمل کرده بود.

بهر حال هنوز دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم ببینم چکار میتونم بکنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...