رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در ریپیر نتورک j400f با اختاپوس

masoud7545

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم 
گوشی j400fبا مشخصه رامJ400FXXU2ARG7 برای حل مشکل رجیستر میخوام ریپیر imei و پچ(ریپیر نتورک ) کنم.برای ریپیر نتورک گوشی رو با twrp و su روت میکنم روی ارم ریست میشه/با twrp و 16.7 magisk v روت میشه کامل و ریپیر کامل انجام میده اختا ولی انتن نمیاد و امرجنسی میمونه(cert NG).دوستان لطفا راهنمایی کنید چند روزه درگیراین گوشی شدم.با تشکر

لینک ارسال
در 19 ساعت قبل، masoud7545 گفته است :

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم 
گوشی j400fبا مشخصه رامJ400FXXU2ARG7 برای حل مشکل رجیستر میخوام ریپیر imei و پچ(ریپیر نتورک ) کنم.برای ریپیر نتورک گوشی رو با twrp و su روت میکنم روی ارم ریست میشه/با twrp و 16.7 magisk v روت میشه کامل و ریپیر کامل انجام میده اختا ولی انتن نمیاد و امرجنسی میمونه(cert NG).دوستان لطفا راهنمایی کنید چند روزه درگیراین گوشی شدم.با تشکر

مجیسک 19.1 رو بزن ورژن مجیسک که زدید خیلی قدیمی هست اصلا جواب نمیده برا پچ کردن اوکی هم بده آنتن نمیده اصلا

لینک ارسال

داداش دمت گرم با فایل روت شما و اخرین ورژن اختا اکی شد.توی چند تا انجمن دیگه هم مطرح کردم و کلی تلاش کردم تا نهایتا با راه حل شما اوکی شد.

تشکر فراوان

لینک ارسال
در در 21 اردیبهشت 1398 در 09:51، mohsen8 گفته است :

مجیسک 19.1 رو بزن ورژن مجیسک که زدید خیلی قدیمی هست اصلا جواب نمیده برا پچ کردن اوکی هم بده آنتن نمیده اصلا

با مجیسک 19.1  نشد متاسفانه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...