رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دانلود اپلیکیشن IMEI MAKER برای ساخت سریال خام

ارسال های توصیه شده

در هم اکنون، Shahrokhi_GSM گفته است :

دوست عزیز بسیاری از پردازنده ها با معماری جدید هر سریالی رو قبول نمیکنن و فقط IMEI با شاخص های از پیش تعیین شده رو قبول میکنن و مثل قدیم نیستن شما کد ملی رایت کنی بجا سریال و آنتن بگیری

این نرم افزار میاد بر اساس استاندارد های توافق شده 3GPP and the document TS 23.003 به شما سریال میده که باعث میشه بسیاری از پردازنده های جدید مدیاتک و ... خارج از بحث سیستم همتا با خوردن سریال هیچ مشکلی نداشته باشن

یکم دامنه مطالعه رو بیشتر کنید متوجه هدف ساخت نرم افزار هم میشید که تفریح نبوده

متاسفم,جای بحثی نمیمونه موفق باشید

لینک ارسال
  • پاسخ 23
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 17 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

داداش رامین چطور فهمید کدوم از سریال ها قابل استفاده هستند؟؟؟؟

منکه اصلا نتونستم از سریال هایی که میسازه استفاده کنم؟؟؟

درضمن خودم یه برنامه دیگه دارم اما به صورت apk هستش رو گوشی نصب میکنی و 8 رقم اول سریال تبلت رو بهش میدی هرچندتعداد میخوای سریال میسازه بنده تست نکردم ولی به احتمال زیاد سریال هایی که میسازه قابل استفاده هستن.....با تشکر از انجمن gsm-developers

با سلام و درود مجدد

این برنامه سریال میسازه معتبر فقط برای رایت روی گوشی بعد ها اگر خواستی میتونی بری گمروکی و ... را بگیری واسه ثبت .

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...
در در 19 اردیبهشت 1398 در 10:33، ramin gsm گفته است :

با سلام و درود مجدد

این برنامه سریال میسازه معتبر فقط برای رایت روی گوشی بعد ها اگر خواستی میتونی بری گمروکی و ... را بگیری واسه ثبت .

پس این همه فروشنده سریال اینا رو از چه روشی میسازن ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

امیدوارم پست من تو این زمینه راهگشا باشه

تمامی سریالهای دنیا در کشور چین بر اساس یک الگوریتم ساخته میشه

سریالهای ساخته شده به هر شرکت فروخته میشود

نمیتوان سریال ساخت مگر با ان الگوریتم

این نرم افزار راستی ازمایی هست نه ساخت سریال یعنی شما سریالی که میدهید اگر اخرین رقم با عدد نرم افزار  مطابقت داشت سریال صحیح هست

کسانی که سریال میفروشند از چین خریداری و گمرک  و ریجستری انرا پرداخت کرده اند ولی روی گوشی تولیدی نزده ان و گوشی ها بازار نیامده و قطعات ان فروخته شده و یا به واحد گارانتی قطعات داده شده

هر شرکت ایرانی بر اساس تولید یا واردات خود در سال مجوز ثبت تعداد محدودی سریال دارد که بر اساس ان گمرک و مالیات باید بپردازد

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...