رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دانلود اپلیکیشن IMEI MAKER برای ساخت سریال خام

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 23
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 3 ساعت قبل، samtool گفته است :

فک کنم به خاطر انکریپشن بودن فایل هست. (اسمبل شده)

از توسعه دهنده آقای ایلیا بپرسید . سیستم منم ویروسی شناخت

واسه من اصلا دانلود نمیشه چن درصد پر میکنه بازم از اول دانلود میشه و پشت سرهم تکرار میشه اگه کسی لینک سالم داره ممنون میشم بزاره...

لینک ارسال
در در 12 اردیبهشت 1398 در 19:46، ILYA20 گفته است :

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز

امروز نیز در خدمتتان هستیم با یک نرم افزار کاربردی برای تولید سریال خام 

هشدار و نکته : این نرم افزار جهت تست و راستی آزمایی IMEI دستگاه ساخته شده (نمونه کارایی این نرم افزار رو باکس ها و یا سایت های متفاوت از جمله imei.info انجام میده و محض اینکه کار سریعتر انجام بشه اپلیکیشن توسعه داده شده) و مسئولیت هر گونه استفاده غیرقانونی از این اپلیکیشن به عهده خود کاربر میباشد.

اسکرین شات »

1398-02-12 19_35_24-Form1.png

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۲_۱۹-۳۳-۰۷.jpg

دیزاین و توسعه توسط ILYA20

دانلود Gsm-developers IMEI Maker

البته نکته ای رو نیازه یاد اوری کنم 

چیزی که من فهمیدم این نرم افزار به دو بخش تقسیم میشه ساخت سریال با رنج 35 و 86 و سریال هایی که میسازه خام هستن ینی ریجستر نشدن و اگه استعلام بگیرید میزنه قانونی نیست و سرویس نخواهد گرفت (پس با این سریال های خامی که میفروشن و توی طرح نیست اشتباه نگیرید این نرم افزار این سریال هارو نمیسازه)

و بخش دوم هم که یک سریال تایپ میکنید و رقم اخرشو خود برنامه میزنه در واقع واسه ساخت سریال رند ازش استفاده میشه معمولا

که خب در کل نفهمیدم هدف ایلیا از ساختن برنامه چی بوده شاید یک تفریح و دست گرمی با توجه به اینکه همونطور که خود ایلیا گفت سایت های زیادی این کار رو انجام میدن ... 

البته ناگفته نماند که ایلیا قطعا میتونسته این نرم افزار رو طوری طراحی کنه که سریال های که تو طرح نباشن رو تولید کنه اما خب دلیلی واسه این کار نیست چون همه اون سریال ها توی طرح میان به زودی

موفق باشید ... : |

photo_2019-05-06_22-51-48.jpg

لینک ارسال

سلام خوب اینو به قول خودشون تو قسمت imei اکثر باکسا هست

من میخام بدونم چجوری سریالی که مشمول طرح نمیشه درست میکنن  به تعداد؟

مثلا من یه تبلت داشتم سریالش مشمول نبود بعد اومدم اومدم تو سایت imei همون سریال تبلت رو چندتاشو عوض کردم یه سریال دیگه تولید شد

که اونم مشمول نمیشد البته چند رقم اخرشو عوض کردم همینظوری شانسی 

لینک ارسال

سلام یه نکته ای هم من عرض کنم اینکه شماره هایی که مشمول طرح نیستن یه زمانی مشمول طرح خواهند شد.در آن زمان شاید سریال خامی که خرید کرده اید یا استخراج کرده اید اگر سریالی باشه که تو تبلت اصلی کار کنه آنوقت سریال شما باطل خواهد شد.

پس سعی کنید سریال با کد فعال سازی تهیه کنید تا بعدا به دردسر نیافتید.

لینک ارسال
در در 14 اردیبهشت 1398 در 11:04، rahi_sr گفته است :

لینک دانلود مشکل داره؟

در در 14 اردیبهشت 1398 در 18:05، sohrab_saviour گفته است :

سلام لینک دانلود مشکل داره لطفا بازنگری بفرمایید

در در 14 اردیبهشت 1398 در 20:14، vahid36 گفته است :

لینک که مشکل نداره. 

در در 16 اردیبهشت 1398 در 11:22، OREO2018 گفته است :

لینک مشکل داره

در در 16 اردیبهشت 1398 در 15:33، mehran72m گفته است :

واسه من اصلا دانلود نمیشه چن درصد پر میکنه بازم از اول دانلود میشه و پشت سرهم تکرار میشه اگه کسی لینک سالم داره ممنون میشم بزاره...

با سلام و درود 
لینک جدید برای دانلود ...

دانلود ویدیو آموزشی و برنامه IMEI Maker با لینک مستقیم از انجمن جی اس ام دولوپرز

???????????????????????????
       ?
Gsm-developers IMEI Maker How to Use and Download Application.zip ?

❤️❤️❤️

دانلود ویدیو آموزشی و برنامه IMEI Maker با لینک مستقیم از MediaFire

???????????
 ? IMEI Maker MediaFire   ?
???????????

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

با سلام و درود 
لینک جدید برای دانلود ...

دانلود ویدیو آموزشی و برنامه IMEI Maker با لینک مستقیم از انجمن جی اس ام دولوپرز

?
Gsm-developers IMEI Maker How to Use and Download Application.zip ?

❤️❤️❤️

دانلود ویدیو آموزشی و برنامه IMEI Maker با لینک مستقیم از MediaFire

???????????
 ? IMEI Maker MediaFire   ?
???????????

داداش رامین چطور فهمید کدوم از سریال ها قابل استفاده هستند؟؟؟؟

منکه اصلا نتونستم از سریال هایی که میسازه استفاده کنم؟؟؟

درضمن خودم یه برنامه دیگه دارم اما به صورت apk هستش رو گوشی نصب میکنی و 8 رقم اول سریال تبلت رو بهش میدی هرچندتعداد میخوای سریال میسازه بنده تست نکردم ولی به احتمال زیاد سریال هایی که میسازه قابل استفاده هستن.....با تشکر از انجمن gsm-developers

لینک ارسال
در 7 دقیقه قبل، mehran72m گفته است :

داداش رامین چطور فهمید کدوم از سریال ها قابل استفاده هستند؟؟؟؟

منکه اصلا نتونستم از سریال هایی که میسازه استفاده کنم؟؟؟

درضمن خودم یه برنامه دیگه دارم اما به صورت apk هستش رو گوشی نصب میکنی و 8 رقم اول سریال تبلت رو بهش میدی هرچندتعداد میخوای سریال میسازه بنده تست نکردم ولی به احتمال زیاد سریال هایی که میسازه قابل استفاده هستن چون این apk رو تو بعضی از سایت ها پولی گذاشته بودن و به گفته بعضی از همکارا کارایی داشت.....با تشکر از انجمن gsm-developers

لینک ارسال
در در 16 اردیبهشت 1398 در 23:00، SYS113 گفته است :

البته نکته ای رو نیازه یاد اوری کنم 

چیزی که من فهمیدم این نرم افزار به دو بخش تقسیم میشه ساخت سریال با رنج 35 و 86 و سریال هایی که میسازه خام هستن ینی ریجستر نشدن و اگه استعلام بگیرید میزنه قانونی نیست و سرویس نخواهد گرفت (پس با این سریال های خامی که میفروشن و توی طرح نیست اشتباه نگیرید این نرم افزار این سریال هارو نمیسازه)

و بخش دوم هم که یک سریال تایپ میکنید و رقم اخرشو خود برنامه میزنه در واقع واسه ساخت سریال رند ازش استفاده میشه معمولا

که خب در کل نفهمیدم هدف ایلیا از ساختن برنامه چی بوده شاید یک تفریح ... :Expressionless_Face_Emoji_42x42:

موفق باشید ... : |

photo_2019-05-06_22-51-48.jpg

دوست عزیز بسیاری از پردازنده ها با معماری جدید هر سریالی رو قبول نمیکنن و فقط IMEI با شاخص های از پیش تعیین شده رو قبول میکنن و مثل قدیم نیستن شما کد ملی رایت کنی بجا سریال و آنتن بگیری

این نرم افزار میاد بر اساس استاندارد های توافق شده 3GPP and the document TS 23.003 به شما سریال میده که باعث میشه بسیاری از پردازنده های جدید مدیاتک و ... خارج از بحث سیستم همتا با خوردن سریال هیچ مشکلی نداشته باشن

یکم دامنه مطالعه رو بیشتر کنید متوجه هدف ساخت نرم افزار هم میشید که تفریح نبوده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...