رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش روت گوشیها در اندروید 8 و حل مشکل انکریپت دستگاهها بعد از روت

ارسال های توصیه شده

مطلب کامل پاک شد

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

درود خدمت دوستان عزیز

تشکر از دوست عزیز و خوبم اقای سیاوش صدر از این پست آموزشی در داخل انجمن

فقط یک نکته لازم به ذکر هستش که بعد از روت کردن در چند سری مختلف(شاید هم تمام مدل ها) که ماه ها قبل ما تست کردیم گوشی پس از روت  تماس اظطراری خواهد شد و به اصطلاح علامت ورود ممنوع خواهد شد و نیاز به فلش کردن کامل گوشی گاها هست اما گاها با رایت فایل مودم و csc  گوشی اوکی خواهد شد و کار خواهد کرد. پس در جریان این موضوع هم باشید تا از موضوع به نحو احسن استفاده کنید

لینک ارسال
در 26 دقیقه قبل، REDFORCE گفته است :

درود خدمت دوستان عزیز

تشکر از دوست عزیز و خوبم اقای سیاوش صدر از این پست آموزشی در داخل انجمن

فقط یک نکته لازم به ذکر هستش که بعد از روت کردن در چند سری مختلف(شاید هم تمام مدل ها) که ماه ها قبل ما تست کردیم گوشی پس از روت  تماس اظطراری خواهد شد و به اصطلاح علامت ورود ممنوع خواهد شد و نیاز به فلش کردن کامل گوشی گاها هست اما گاها با رایت فایل مودم و csc  گوشی اوکی خواهد شد و کار خواهد کرد. پس در جریان این موضوع هم باشید تا از موضوع به نحو احسن استفاده کنید

من رو چند مدل تست کردم ب مشکلی هم برنخوردم حتی تماس اضطراری بعد روت مدلهای تست شده

g935w8

a520f

g935f

j730f

چون مجیک روت با فایل بوت روت میکنه و از فایل استوک خود گوشی بک اپ میگیره مشکلی پیش نمیاره دقیقا شبیه همون فایل mroot

حالا چیزی ک من تست کردم و نمیشه صدر در صد گفت ک تو کار نرم افزار میشه یا نمیشه

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

دوباره من ی اشتباهی کردم ی پست گذاشتم و خیلیا اومدن تو گروه هاشون پست رو گذاشتن و چیزهایی نوشتن 

اولا اگر من تو انجمن تا حال مطلبی گذاشتم کاملا تستش کردم و مطمین بودم ازش همیشه هم ذکر کردم 

دوما انتقاد خوبه اما ن اونجوری ک بعضیا انتقاد میکنن و هدفشون جور دیگه ای هستش

اموزش هم ب کل پاک میشه

5teamgsm 

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، siavash sadr گفته است :

دوباره من ی اشتباهی کردم ی پست گذاشتم و خیلیا اومدن تو گروه هاشون پست رو گذاشتن و چیزهایی نوشتن 

اولا اگر من تو انجمن تا حال مطلبی گذاشتم کاملا تستش کردم و مطمین بودم ازش همیشه هم ذکر کردم 

دوما انتقاد خوبه اما ن اونجوری ک بعضیا انتقاد میکنن و هدفشون جور دیگه ای هستش

اموزش هم ب کل پاک میشه

سلام داداش اموزشتون خیلی خوب دستتون درد نکنه هرتجربه ای در هرزمینه ای مفید و به درد بخوره

لینک ارسال
در هم اکنون، aaaaa400 گفته است :

سلام داداش اموزشتون خیلی خوب دستتون درد نکنه هرتجربه ای در هرزمینه ای مفید و به درد بخوره

پاک شد کامل دوست عزیز

5teamgsm 

لینک ارسال

روت اندروید 8 سامسونگ بگید بهتره بخاطر امنیت جدید سامسونگ هم هستش که فایل بوت اعمال کرده که برای تک تک گوشیها خود مجیسک در ورژنهای جدید داره راه حلش رو اضافه میکنه

خود سامسونگ وقتی اندروید 8 رو میده بعد مدتی سورس رو هم میده بیرون وقتی هم سورس رو میده بیرون مجیسک به نسخه های جدید معمولا اضافه میکنه

ولی SuperSU چون توسعه دهندش دیگه روش کار نمیکنه برای ورژنهای جدید میزنیدش مشکل بوجود میاره همین

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، farhadsoftware گفته است :

سلام روش صحیح روت 

گوشی های سامسونگ اندروید ۸ کسی توضیح می دهد

گوشی 

مثلا 

j701f j7 core

eft دارم

روش معمولی بیان کنید

برای چه کاری میخوایید روت کنید؟

مانند زیر برید جلو فقط بجای Supersu از آخرین نسخه مجیسک استفاده کن

http://www.gsm-developers.com/root-and-twrp-for-samsung-galaxy-j7-prime-2-sm-g611f-ds/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...