رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل روشن نشدن و ویبره زدن متوالی دیزایر اچ دی

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان یه اچ تی سی مدل دیزایر اج دی برام اومده ظاهرا خودبخود خاموش شده روشن که میکنی پنج تا ویبره میزنه بعد از یه مدت کوتاه ده تا ویبره میزنه و دیگه هیچ عکس العملی نداره .چون حدس میزنم مشکل نرم افزاری باشه سوالم رو اینجا مطرح کردم .اینم بگم هنوز هیچ کاری روش نکردم گفتم اول نظر دوستان رو بدونم بعد مشعول بشم.

ممنون

لینک ارسال

آقا شهرام گل تو حالت بوتلودر میره؟

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

سلام خدمت دوستان گلم.ممنون از اینکه همفکری کردید.این مشکل فقط توی ایکس دی آ دولوپر مطرح شده بود و متاسفانه بی نتیجه .عده ای گوشی رو فرستاده بودند گارانتی و تعویض کرده بودند عده ای هم همچنان منتظر راهکار و در کل عقیده اکثریت ارا بر این بود که گوشی دد شده رفته پی کارش کاریشم نمیشه کرد.

و اما

توی یکی از پستها یه اشاره ای شده بود به کلید ولومها به همین جهت کمی با ولومها ور رفتم و با نگه داشتن کلید ولوم پایین و پاور بالاخره بردمش توی منوی بوت و خیالم راحت شد که بوت پروندن در کار نیست و از همونجا ریبوتش کردم بدون زدن دکمه پاور و روشن شد.

نتیجتا مشکل نمیتونه از نرم افزار یا هارد باشه که در اینصورت به هیچ وجه روشن نمیشد .البته هنوز باز نکردم کاملا چکش کنم ولی برای تست گوشی رو خاموش کردم و به کلید ولوم بالا کرم ریختم و باز رفت توی کما و اینبار سه تا ویبره میزنه و بالا نمیاد که باید باز کنم و بر رسی کنم و نتیجه نهایی رو همینجا میذارم.

بازم ممنون از دوستان

لینک ارسال

من این گوشی رو داشتم که روشن میشد ولی رو ارم میموند

مشکل از هاردش بود چرا چون وقتی میخواستم انلاکش کنم گزینه yes رو میزنم 7 تا پشت هم پاور میکرد کلی کار کردم اخرش تعویض هارد

لینک ارسال
  • 4 سال بعد...

سلام خوبین بچه ها من یه گوشی دارم مدل گوشی HUAWEI U32 Y625هست دیشب عروسی که بود گوشی من تو جیبم بود نمی‌دونم گوشی خاموش میشود ولی من نمیدونستم که خاموش میشود بعد که رسیدم خونه هر کاری میکردم گوشی روشن نمیشود هرکاری کردم روشن نشد دوستا لطف کنین راهنمای کنین 

لینک ارسال
  • مدیر انجمن
در در ۱۳۹۴/۲/۹ در 11:35، shahram49 گفته است :

سلام خدمت دوستان گلم.ممنون از اینکه همفکری کردید.این مشکل فقط توی ایکس دی آ دولوپر مطرح شده بود و متاسفانه بی نتیجه .عده ای گوشی رو فرستاده بودند گارانتی و تعویض کرده بودند عده ای هم همچنان منتظر راهکار و در کل عقیده اکثریت ارا بر این بود که گوشی دد شده رفته پی کارش کاریشم نمیشه کرد.

و اما

توی یکی از پستها یه اشاره ای شده بود به کلید ولومها به همین جهت کمی با ولومها ور رفتم و با نگه داشتن کلید ولوم پایین و پاور بالاخره بردمش توی منوی بوت و خیالم راحت شد که بوت پروندن در کار نیست و از همونجا ریبوتش کردم بدون زدن دکمه پاور و روشن شد.

نتیجتا مشکل نمیتونه از نرم افزار یا هارد باشه که در اینصورت به هیچ وجه روشن نمیشد .البته هنوز باز نکردم کاملا چکش کنم ولی برای تست گوشی رو خاموش کردم و به کلید ولوم بالا کرم ریختم و باز رفت توی کما و اینبار سه تا ویبره میزنه و بالا نمیاد که باید باز کنم و بر رسی کنم و نتیجه نهایی رو همینجا میذارم.

بازم ممنون از دوستان

اول اینکه کلیدهای ولوم وپاور را با اوهمتر تست کن و از سالم بودن کلیدها مطمعن شو و نهایتا ببین میتونی یه   twrp روش رایت کنی اگه رایت شد سعی کن وایپ و روت کنی نشد ترمیم بوت و نشد هارد 100%

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...