رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان ،خسته نباشین ، چندتا سوال داشتم از خدمتتون ، اگه زحمتی نیست جواب بدین

1-      تو سایت یه بخش دارین توسعه ی رام از طریق لینوکس یه بخش هم هس پورت رام برای چیپ های مدیاتک ،میخواستم بدونم پورت کردن و توسعه دادن یکیه؟اگه یکی نیست فرقش چیه؟

2-      اگه یکیه ، اون پورت کردن برای مدیاتک، فقط برا مدیاتکه و اون توسعه دادن همون پورت کردن رام بصورت کلی برا همه ی گوشیاس؟

3-      فرق ساخت کاستوم رام با پورتش چیه؟فرقی داره؟

4-      گوشی من مدیاتک ورژن 6582 (آنر تری سی)  اگه بخوام رام پورت کنم از کدوم مسیر برم راحت تره؟پورت کردن برای مدیا تک گوشیه منم ساپورت میکنه یا باید توسعه رام از طریق لینوکس رو بخونم؟

5-      فرض کنیم یه رامی پورت شده برا گوشیمونه ،اگه بخوام ویرایشش کنم از کدوم آموزش و نرم افزار و سیستم عامل باید استفاده کنم؟مثلا بخوام آنتن گوشی رو تری جی کنم، یا به باگی که اندروید هفت گوشیمون داره اینه که دوربینش بنفشه،از کدوم اموزش باید استفاده کنم؟

6-      آخرین رام رسمی که برا گوشیمون اومده فک کنم 4.4.2 و آخرین رام کاستوم 7.1.2 الان بالاتر از 7.1.2 نمیتونیم پورت کنیم؟باید کرنلش ساخته بشه حتما؟!پس یعنی هر رامی پورت کنیم ایرادهای رامی که به عنوان پایه استفاده کردیم رو داره مگه اینکه ایراد هارو رفع کنیم؟

7-      آخرین سوال هم اینکه اگه مثلا بخوام اندروید هشت برا گوشیم پورت کنم با توجه به اینکه آخرین کاستوم رام 7.1.2 باید کرنلش ساخته بشه درسته؟ اینکار فقط تو لینوکس انجام پذیره؟ساخت کرنل یعنی اینکه باید صفر تا صد کرنل رو خودمون بسازیم؟ یا کرنل یه رام هشت دیگه رو باید ویرایش گسترده  کنیم؟بعد کد هایی که توش میزنن کد های لینوکسه یا زبون برنامه نویسی دیگه ای؟بعد اینکه مثلا یه بخشی مثل دوربین تو کرنل ایراد داشته باشه اگه بخوایم ویرایشش کنیم باید دنبال camera  بگردیم یا اسم ها با واقعیت متفاوته؟!

ببخشید یه مقدار زیاد شد !اگه زحمت بکشین جواب بدین ممنون میشم  :Heart_Eyes_Emoji_42x42::Revolving_Pink_Hearts_Emoji_Icon_42x42:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...