رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بازکردن پترن j710f باینری 2 frp off

Farshadjavan

ارسال های توصیه شده

سلام یه گوشی j710f u2 frp off  مشتری اورده پترن داره بدون پاک شدن اطلاعات میخوان پترن رو بردارم دقیقا بیلد خود گوشی رو دانلود کردم از طریق gsd فایل کرنل رو ساختم رایت کردم میاد رو ارم میمونه بعد بوت ایمیج خود گوشی رو رایت کردم اومد بالا اما پترن داره باز کسی راهی سراغ داره 

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، Farshadjavan گفته است :

سلام یه گوشی j710f u2 frp off  مشتری اورده پترن داره بدون پاک شدن اطلاعات میخوان پترن رو بردارم دقیقا بیلد خود گوشی رو دانلود کردم از طریق gsd فایل کرنل رو ساختم رایت کردم میاد رو ارم میمونه بعد بوت ایمیج خود گوشی رو رایت کردم اومد بالا اما پترن داره باز کسی راهی سراغ داره 

http://gsmsource.ir/video-tutorial-for-making-original-recovery-to-unlock-android-phones/

لینک ارسال
در 11 ساعت قبل، Farshadjavan گفته است :

کاستوم ریکاوری بزن با gsd  از متد Unlock-Clearing-UI-Method   رمزو بردار از اطلاعات بک اپ بگیر بعد فلش کن

لینک ارسال
در 15 ساعت قبل، Farshadjavan گفته است :

سلام

یه عکس از محیط ریکاوری بذار تا فایل آنلاک رو برات بسازم...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...