رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل پرش آنتن Y330-U11 بعد از فلش

ارسال های توصیه شده

سلام.خسته نباشید

یه Y330-U11  دارم مشکلش این بود که اینترنتش روی سیم کارت یک 3g یا H+ نمیشد ... مشکل پرش آنتن نداشت و  تماس  اوکی بود

با این فایل فلش کردم   

Y330-U11 V100R001C00B113CUSTC408D001_Firmware_Algeria_Egypt_Tunisia_Jordan_Channel-Android 4.2_EMUI 2.0_05012JYW

بعد از فلش آنتن پری داره و تماس اضطراری میاد...گاه گاهی سیم رو شناسایی میکنه ولی همون لحظه هم نتش بالا نمیاد

اینم بگم در حال حاضر با همین وضعیت روی سیم 2 هیچگونه مشکلی نداره ...تماس و اینترنت E اوکی هستش

اگه کسی راه حلی داره لطف کنه بگه ...ممنون میشم

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، reza.seven گفته است :

سلام.خسته نباشید

یه Y330-U11  دارم مشکلش این بود که اینترنتش روی سیم کارت یک 3g یا H+ نمیشد ... مشکل پرش آنتن نداشت و  تماس  اوکی بود

با این فایل فلش کردم   

Y330-U11 V100R001C00B113CUSTC408D001_Firmware_Algeria_Egypt_Tunisia_Jordan_Channel-Android 4.2_EMUI 2.0_05012JYW

بعد از فلش آنتن پری داره و تماس اضطراری میاد...گاه گاهی سیم رو شناسایی میکنه ولی همون لحظه هم نتش بالا نمیاد

اینم بگم در حال حاضر با همین وضعیت روی سیم 2 هیچگونه مشکلی نداره ...تماس و اینترنت E اوکی هستش

اگه کسی راه حلی داره لطف کنه بگه ...ممنون میشم

سلام و درود 

سریال داره ؟ 

بیلد خود گوشی چی بود ؟

اگر پایین تر از این بیلد  که فلش کردین بود. 

باید آخرین بیلد را روی گوشی رایت کنید .

موفق باشد .

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

سلام و درود 

سریال داره ؟ 

بیلد خود گوشی چی بود ؟

اگر پایین تر از این بیلد  که فلش کردین بود. 

باید آخرین بیلد را روی گوشی رایت کنید .

موفق باشد .

سریال داره 

بیلد خودش رو یادم نیس ولی اینی که الان رایت کردم از بیلد خودش بالاتر هستش 100 درصد آخه من معمولا بیلد بالاتر میزنم که خیالم راحتتر باشه

از بیلد 113 بالاتر و کاملا فارسی موجود هست؟

لینک ارسال
در در 17 آذر 1397 در 16:16، reza.seven گفته است :

سریال داره 

بیلد خودش رو یادم نیس ولی اینی که الان رایت کردم از بیلد خودش بالاتر هستش 100 درصد آخه من معمولا بیلد بالاتر میزنم که خیالم راحتتر باشه

از بیلد 113 بالاتر و کاملا فارسی موجود هست؟

همکاران عزیز بیلد بالاتر رایت کردم مشکل هنوز پا برجاست

کسی نظری نداره؟

لینک ارسال
در 19 ساعت قبل، reza.seven گفته است :

همکاران عزیز بیلد بالاتر رایت کردم مشکل هنوز پا برجاست

کسی نظری نداره؟

mtk ?

spd?

لینک ارسال

دروود...

من برای فلش این مدل از این دو رام استفاده میکنم بدون تیک پریلودر هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا...

شما هم تست کنید...

Y330-U11_V100R001C00B110CUSTC433D001_Firmware_United_Arab_Emirates_Bahrain_Qatar_Oman_Iraq_Kuwait

Y330-U11 V100R001C00B112CUSTC433D001_Firmware_Middle East_Channel-Others_Android 4.2.2_EMUI 2.0_05012KCA

موفق باشید..

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...