رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سریال a720f فوری

ehsan_hd

ارسال های توصیه شده

درود

یه گوشی a720f  سریالش 00000 شده بعده اینکه کامبی میزنم جفت سریال 00000 میشن  و انتن میاد بعد فلش با 4 فایل گوشی بالا نمیاد ریستارت میشه تا وقتی با باکس ریست سکیریوتی نزنم بالا نمیاد اما انتن میره تک سریال میشه بصورت 0000

همیشه بی منت کمک کن یه خدایی هست

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، ehsan_hd گفته است :

درود

یه گوشی a720f  سریالش 00000 شده بعده اینکه کامبی میزنم جفت سریال 00000 میشن  و انتن میاد بعد فلش با 4 فایل گوشی بالا نمیاد ریستارت میشه تا وقتی با باکس ریست سکیریوتی نزنم بالا نمیاد اما انتن میره تک سریال میشه بصورت 0000

سلام دوست عزیز بنده همچین موردی رو حل کردم شما کامبی رایت کنید بعد چهار فایل رایت کنید اگه اندروید 7 بود اخرین بیلد اندروید 7 رایت کنید اگه 8 بود که همون اخرین بیلد 8.واینکه میگید بعد از فلش گوشی بالا نمیاد روی ارم می مونه؟

لینک ارسال
در هم اکنون، yousef.ebadi گفته است :

سلام دوست عزیز بنده همچین موردی رو حل کردم شما کامبی رایت کنید بعد چهار فایل رایت کنید اگه اندروید 7 بود اخرین بیلد اندروید 7 رایت کنید اگه 8 بود که همون اخرین بیلد 8.واینکه میگید بعد از فلش گوشی بالا نمیاد روی ارم می مونه؟

اشاره کردم بعد رایت کامبی که 4 فایله میزنم بالا نمیاد تا ریست efs نکنم

ممنون میشم کمک کنید واقعا گیرم

روی ارم galaxy a7 میمونه ارم شروع

لینک ارسال
در هم اکنون، farhadsoftware گفته است :

اگر گارانتی داره بفرست نمایندگی مرکزی سامسونگ 

تا برات درستش کنند 

چون با باکس درست نمیشه

گارانتی که نمیدونم ماله مشتری هست. مشتری که چیزی حالیش نیس این بعد فلش اینجوری شده

لینک ارسال
در 49 دقیقه قبل، ehsan_hd گفته است :

گارانتی که نمیدونم ماله مشتری هست. مشتری که چیزی حالیش نیس این بعد فلش اینجوری شده

از اول مشتری به چه دلیلی گوشی برام شما آورد و شما چهدعملیاتی روش انجام دادی 

الان شما efs پاک کردی

لینک ارسال

واسه اپدیت 8 زدم کار خاصی نکردم بالا که امد 0000 بود سریال بعد کامبی زدم 4 فایل دیگه بالا نیود مجبور شدم ریست efs بزنم ک بالا بیاد

لینک ارسال

درودد...

شما فایل مودم کومباینیشن رو بردار با  مودم فایل اصلی جا به جا کن بعد فلش بزن ببین تغییری ایجاد میکنه یا نه ....

اگه جواب نداد بگردین دنبال فایل efs تا موقعی که بقیه هم نظراتشون رو بگند...

موفق باشید..

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...