رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی برداشتن frp هوآوی-cam-l21

ارسال های توصیه شده

لینک مشکلی نداره تست کردم ..

اینم فایل لودر جدید کرک EFT

udl5.png

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
در هم اکنون، mehran72m گفته است :

پسورد لطفا

RNX

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
در 21 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

با تشکر از همه همکاران گرامی اوکی کردم ممنون

سلام دوستان عزیز این انجمن بصورت رایگان ورسیدی به مشکلات شما ساخته شده.هرچند بعضی مشکلات تکراری وناچیز بوده پس لطفا پس از انجام کار نحوه صیحیح حل مشکل رو بیان کنید.همانگونه که موقع مشکل دوس دارید کارتون راه بیفته موقع اتمام و رفع مشکل ان را بیان کنید.

باتشکر 

لینک ارسال
در در 12 آذر 1397 در 16:06، mehran72m گفته است :

با تشکر از همه همکاران گرامی اوکی کردم ممنون

با این روش اوکی کردم امیدوارم مفید باشه:

یک سیم کارت درون گوشی میزاریم بعد رد شدن از مرحله wifi و رسیدن به وارد کردن جمیل گوشی رو ریستارت کنید تا برگرده صفحه اول انتخاب زبان

صفحه اول گزینه EMERGENCY CALL

در صفحه شماره گیری کد *#*#6130#*#* گرفته

در صفحه بعد گزینه اول Phone information انتخاب و گزینه بعد Sub 1

در صفحه بعد سه نقطه ابی رنگ بالا گوشه سمت راست و انتخاب گزینه Viem Sim address book

تو صفحه بعدی فلش سمت چپ گوشه بالا رو انتخاب کنید

تو این قسمت یک عدد شماره گیری کنید مثلا 12345 و اون در لیست مخاطبین ذخیره کنید

ارسال اس ام اس رو روی همین شماره انتخاب کنید و کلمه youtube.com به این شماره بفرستید

خود مسج انتخاب کنید و بعد گزینه اول open url

بعد سه نقطه بالا و انتخاب گزینه privacy policy ,و به گوگل کروم منتقل میشید

از کروم برنامه nova launcher رو دانلود کنید و نصب کنید open کنید و کار تمام هست فقط usb deb فعال کنید و oem رو فعال کنید و یک بار فکتوری

اگه تا این مرجله اومدید و رفتید داخل منو وتنظیمات و گزینه های برنامه نویس فعال نشد تا oemرو فعال کنید.بعد از اول همه ی مراحل رو تکرار کنید فقط این سطر آخری  (((از کروم برنامه nova launcher رو دانلود کنید و نصب کنید open کنید و کار تمام هست فقط usb deb فعال کنید و oem رو فعال کنید و یک بار فکتوری)))  رو انجام ندید بقیه ی مراحل رو ازاین روش استفاده کنید

قبل از دانلود نوفا لانچر اول باید frp bypass رو دانلود بعد نصب واجرا کرده و در قسمت راست گوشی بالا 3 تا نقطه هست انتخاب کرده و جیمیل رو وارد کرده(((اگه در این مرحله وقتی که frp bypass رو دانلود کرده و به مرحله ی وارد کردن جیمیل نرفت اول این برنامه Android_6xx Google Manager رو دانلود ونصب بعد دوباره این برنامه frp bypass  رو نصب واجرا کرده و به مرحله وارد کردن جیمیل رفته و اون موقع جیمیل دلخواهتون رو وارد کرده و سینگ کنید بعد  گوشی رو ریستارت و بدونه frp بالا میاد و oem رو فعال و رست میکنیم....تمام(یکم طولانی بود خلاصه ببخشیدا ولی فک کنم کامل باشه)...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...