رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل درج ارم رایتل ایفون 6پلاس

farahmand

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

این گوشی پیش همکاربرای تعویض گلس رفته بعداون گوشی به شدت داغ میکردهمکارگفته ایسی وای فای داغ می کنه ظاهراتعویض ومشکل حل شده

الان گوشی باگذاشتن سیم کارت همراه اول ارم رایتل میزنه 

باچندسیم تست شده ریست شبه ریست تنظیمات هم زدم درست نشدحتی اپدیت هم کردم

لینک ارسال
در 22 ساعت قبل، farahmand گفته است :

سلام دوستان

این گوشی پیش همکاربرای تعویض گلس رفته بعداون گوشی به شدت داغ میکردهمکارگفته ایسی وای فای داغ می کنه ظاهراتعویض ومشکل حل شده

ایرانسل چی تست کردی گوشی رو روی حالت 2G قرار بده اگه انتن دهی ضعیف باشه میره روی یه اپراتور دیگه این دوتا رو تست کنید 

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در 22 ساعت قبل، farahmand گفته است :

سلام دوستان

اگه دیدی انتن دهی ضعیفه با خط ایرانسل مشکل از PF انتن که مربوط به ای سی بیس بانده .

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، farahmand گفته است :

ممنون ازجوابتون

باایرانسل مشکل نداره باهمراه اول مشکل ضعف انتن داره گوشی قبل تعویض گلس بدون ایرادبوده چون فامیلم صدرصدمطمن هستم

همراه اول روی حالت 2G قرار دادی ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...