رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کمک در مورد htc d826

hazraty

ارسال های توصیه شده

سلام یه htc d826 هست روی آرم بود s-off کردم هواسم نبود رام یه منطقه دیگه زدم فایل کامل گرفت بعد ریست کرد دیگه روشن نشد میتونید راهنمایی کنید که چیکار کنم؟ مشتری هم خیلی گیره 

لینک ارسال

سلام 

اینکه رام یک منطقه دیگه زدید مشکلی نداره ولی با توجه به اینکه مدل های متفاوتی از یک مدل توسط اچ تی سی تولید میشه این میتونه مشکل شما باشه.

اول اینکه مدل دقیق دستگاه رو بررسی کنید و با فایلی که زدید مقایسه کنید . مشکل احتمالا همین هست . 

در نهایت در صورتی خاموشی کامل دستگاه نیاز به ترمیم بوت دارید 

برای درخواست فریمور ها و مشکلات مربوط به اپلود سنتر و سرور با ایدی تلگرام @easydump در ارتباط باشید . 

لینک ارسال
در در 30 مهر 1397 در 00:12، محمد محمدیان گفته است :

سلام 

اینکه رام یک منطقه دیگه زدید مشکلی نداره ولی با توجه به اینکه مدل های متفاوتی از یک مدل توسط اچ تی سی تولید میشه این میتونه مشکل شما باشه.

اول اینکه مدل دقیق دستگاه رو بررسی کنید و با فایلی که زدید مقایسه کنید . مشکل احتمالا همین هست . 

در نهایت در صورتی خاموشی کامل دستگاه نیاز به ترمیم بوت دارید 

a52-dtul بود همونو زدم ولی فقط منطقه رو اشتباه رایت کردم سرم شلوغ شد هواسم نبود یعنی با jtag حل میشه مشکلش؟

لینک ارسال
در هم اکنون، hazraty گفته است :

a52-dtul بود همونو زدم ولی فقط منطقه رو اشتباه رایت کردم سرم شلوغ شد هواسم نبود یعنی با jtag حل میشه مشکلش؟

منطقه اصلا مهم نیست دوست عزیز . اصلا اس اف میکنیم که منطقه و ورژن رو تغییر بدیم . 

فکر میکنم باید هارد رو خارج کنید برای ترمیم بوت 

برای درخواست فریمور ها و مشکلات مربوط به اپلود سنتر و سرور با ایدی تلگرام @easydump در ارتباط باشید . 

لینک ارسال

HTC_DESIRE_826_emmc_direct_pinout.jpg

خدمت شما

اگر گوشی کامل خاموش هست از این پینوت استفاده و فایل دامپ رایت کنید اما اگه به فستبوت میره باید گوشی رو سوپرسید کنی و یه رام رسمی بزنی { بعد از سوپرسید دیگه منطقه مهم نیست }

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...