رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

هواوی جی ۶۱۰ خاموش

Ebi110

ارسال های توصیه شده

سلام 

یک گوشی هواوی جی ۶۱۰ دارم که خاموش هست و روشن نمیشه ،هنگام زدن به شارژ چراغ قرمز روشن میشه و ویبره میزنه به صورت هر پنج ثانیه یک ویبره و علامت شارژ هم نمیاد

لطفا دوستان راهنمایی کنند. ممنون

لینک ارسال

شما یکبار گوشی رو سرویس کن بعد تاچ گوشی رو جدا کن واقدام به پاور کن سوکت شارژ هم بررسی کن اینا رو انجام بده در نهایت هیت ملایم اگه بازم مشکل پابرجا بود از نظر من هارد

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، Ebi110 گفته است :

سلام یوسف جان و ممنون که جواب دادی

سیستم نمیشناسه گوشی رو

سلام و درود 

مدل دقیق گوشی را اعلان کنید ...

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، yousef.ebadi گفته است :

شما یکبار گوشی رو سرویس کن بعد تاچ گوشی رو جدا کن واقدام به پاور کن سوکت شارژ هم بررسی کن اینا رو انجام بده در نهایت هیت ملایم اگه بازم مشکل پابرجا بود از نظر من هارد

چشم خیلی ممنونم ازینکه به این سرعت جواب دادید.

ارادتمند

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، Ebi110 گفته است :

چشم خیلی ممنونم ازینکه به این سرعت جواب دادید.

ارادتمند

داداش سوکت شارژتو چک کن ببین سالمه پایه های دیتاشو چک کن بعدش به سیستم وصل کن در ضمن g610 باید دقت کنی و از رو نوشته مدلشو تشخیص ندی 

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، modern soft گفته است :

داداش سوکت شارژتو چک کن ببین سالمه پایه های دیتاشو چک کن بعدش به سیستم وصل کن در ضمن g610 باید دقت کنی و از رو نوشته مدلشو تشخیص ندی 

سلام چشم بررسی میکنم و اعلام میکنم

متوجه آخر متنتون نشدم داداش

ارادت

لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، Ebi110 گفته است :

سلام چشم بررسی میکنم و اعلام میکنم

متوجه آخر متنتون نشدم داداش

ارادت

این مدل زیاد برچسب پشت گوشی درس نیس و احتمال اینکه گوشی اصلا g610-u20 نباشه هست با کنار سیم کارت رو نگاه کنی و اگه 3 تا نقطه طلایی بود با g610-u00 فلش کنی و اونم با نسخه 174 معمولی و اگه u20 بود یعنی دو تا نقطه طلایی داشت باید با ورژن 174 سک بوت فلش بزنی 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...