رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی برای فلش زدن گوشی های سامسونگ وقتی رام 5 فایله هست

ارسال های توصیه شده

با سلام

دوستان همونطور که میدونید سامونگ بعضی وقتا رام تک فایل میده بعضی وقتا هم 4 یا 5 فایله.

مثلا یک گوشی ساموسونگ j700h داریم..رامی که دانلود کردیم تک فایل هست که راحت تو قسمت AP اودین رایت میکنیم و گوشی اپدیت میشه.

حالا سوال من اینه بعضی وقتا رام 5 فایله داریم گوشی هیچ مشکلی نداره فقط میخوایم اندرویدشو ارتقا بدیم ایا باید 4 یا همون 5 فایل رو تو اودین بچینیم فلش بزنیم یا ن فقط فایل APکافیه؟؟

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال
در 37 دقیقه قبل، javaheri69 گفته است :

با سلام

دوستان همونطور که میدونید سامونگ بعضی وقتا رام تک فایل میده بعضی وقتا هم 4 یا 5 فایله.

مثلا یک گوشی ساموسونگ j700h داریم..رامی که دانلود کردیم تک فایل هست که راحت تو قسمت AP اودین رایت میکنیم و گوشی اپدیت میشه.

حالا سوال من اینه بعضی وقتا رام 5 فایله داریم گوشی هیچ مشکلی نداره فقط میخوایم اندرویدشو ارتقا بدیم ایا باید 4 یا همون 5 فایل رو تو اودین بچینیم فلش بزنیم یا ن فقط فایل APکافیه؟؟

درود باید 4 فایل بچینی  از بین 2 فایل csc یکی رو انتخاب کنی.

همیشه بی منت کمک کن یه خدایی هست

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، ehsan_hd گفته است :

درود باید 4 فایل بچینی  از بین 2 فایل csc یکی رو انتخاب کنی.

احسان خان مگه فایل اصلی AP نیست..چرا CSC بچینیم؟

لینک ارسال

تشکر از توضیح دوست عزیزمون

دراین مورد بعضی وقتا گوشی به مشکل نرم افزاری مواجه میشه مثلا گیر کردن روی ارم.در این مورد اگه رام تک فایل فلش کنید گوشی بازم به همون صورت هست ولی با رام چهارفایل مشکل حل میشود البته درصورت مشکل نرم افزاری

تک فایل معمولا وقتی استفاده میشه که بخوای یدونه گوشی رو اپدیت کنی البته بدون یوزر دیتا

رام چهار فایل هم وقتی بخواید گوشی رو فول فلش کنید وتمام اطلاعات رو ازبین ببرید وپارتیشن بندی مجدد انجام بدی

فایل HOME CSC دقیقا کار قسمت CSC رو انجام میده با این تفاوت که اطلاعات حافظه داخلی گوشی پاک نمیشه.

لینک ارسال
در 18 دقیقه قبل، yousef.ebadi گفته است :

تشکر از توضیح دوست عزیزمون

دراین مورد بعضی وقتا گوشی به مشکل نرم افزاری مواجه میشه مثلا گیر کردن روی ارم.در این مورد اگه رام تک فایل فلش کنید گوشی بازم به همون صورت هست ولی با رام چهارفایل مشکل حل میشود البته درصورت مشکل نرم افزاری

تک فایل معمولا وقتی استفاده میشه که بخوای یدونه گوشی رو اپدیت کنی البته بدون یوزر دیتا

رام چهار فایل هم وقتی بخواید گوشی رو فول فلش کنید وتمام اطلاعات رو ازبین ببرید وپارتیشن بندی مجدد انجام بدی

فایل HOME CSC دقیقا کار قسمت CSC رو انجام میده با این تفاوت که اطلاعات حافظه داخلی گوشی پاک نمیشه.

یوسف جان خوب متوجه نشدم..

الان رام من مثلا 4 فایله هست..

فایل CSC رو تنها بچینم درسته؟؟واطلاعات پاک نمیشه؟؟

اخه مگه فایل اصلی که گوشی ها رو اپدیت میکنیم AP نیست؟؟اخه تو تک فایل AP هست.

ممنون میشم استاد راهنمایی کنید

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، yousef.ebadi گفته است :

خیر دوست عزیز شما دقیقا بگید میخواید چکار کنید؟

من میخوام اموزش فلش زدن گوشی های رو وقتی که 4 یا 5  فایله هست رو یاد بگیرم.مثلا رام 4 فایله دارم  فایله APتنها رو بچینم درسته یا ن؟

تک فایله رو بلدم تو قسمت Ap  اودین رایت میکنم.

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، javaheri69 گفته است :

من میخوام اموزش فلش زدن گوشی های رو وقتی که 4 یا 5  فایله هست رو یاد بگیرم.مثلا رام 4 فایله دارم  فایله APتنها رو بچینم درسته یا ن؟

تک فایله رو بلدم تو قسمت Ap  اودین رایت میکنم.

دوست عزیز اگه 4 فایل بود به ترتیب فایل رو بچین مثلا bl تو قسمتbl بچین بعدap توقسمت ap بعد cp توقسمت cpبعد cscتوقسمتcsc بعد اقدام به فلش کن واگه 5 فایل بود بازم به همین روش فایل رو بچین بعد اگه خواستی اطلاعات پاک نشه بجایcsc فایلcsc.home رو بچین درضمن باید ازداخل فایل ها تیک ueser data رو برداری تا پاک نشه.....

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran72m گفته است :

دوست عزیز اگه 4 فایل بود به ترتیب فایل رو بچین مثلا bl تو قسمتbl بچین بعدap توقسمت ap بعد cp توقسمت cpبعد cscتوقسمتcsc بعد اقدام به فلش کن واگه 5 فایل بود بازم به همین روش فایل رو بچین بعد اگه خواستی اطلاعات پاک نشه بجایcsc فایلcsc.home رو بچین درضمن باید ازداخل فایل ها تیک ueser data رو برداری تا پاک نشه.....

بسیار عالی

این تیک یوزر دیتا تو اودین هم داریم یا ن تو باکس Z3Xهست؟؟

میشه نشون بدین؟

ی سوال داشتم میشه تو همین رام 4 فایلی که دارم فقط یک فایل رایت کنم؟؟یعنی فایل اصلی APرایت کنم یا خراب میشه؟؟

لینک ارسال
در 11 دقیقه قبل، javaheri69 گفته است :

بسیار عالی

این تیک یوزر دیتا تو اودین هم داریم یا ن تو باکس Z3Xهست؟؟

میشه نشون بدین؟

ی سوال داشتم میشه تو همین رام 4 فایلی که دارم فقط یک فایل رایت کنم؟؟یعنی فایل اصلی APرایت کنم یا خراب میشه؟؟

باید با z3x تیک یوزر دیتا رو برداری بعد فایلی که شما واسه یه مدل مثلا j701f دانلود میکنی وقتی فایل رو اکستراکت میکنی میبینی که 4فایله هستش پس باید هر4تا فایل رو رایت کنی...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...