رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل g850f emergency call only

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یه گوشی g850f هست مشکل داره میتونید راهنمایی کنید emergency call only

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

سلام کد ستاره مربع صفر صفر یازده مربع رو بگیرید.استاک یک رو باز کنید و ببینید که IEMI status : ok هست یا نه

یا اگر میشه عکس بدید از اون قسمت 

*#0011#

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، rezakeshavarza گفته است :

سلام کد ستاره مربع صفر صفر یازده مربع رو بگیرید.استاک یک رو باز کنید و ببینید که IEMI status : ok هست یا نه

یا اگر میشه عکس بدید از اون قسمت 

*#0011#

20180828_112448.jpg

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در 13 دقیقه قبل، sajjad-ali گفته است :

20180828_112448.jpg

دوست عزیز مشکل شما سخت افزاری هست . باید گوشی رو باز کنید . می تونه از جا سیم باشه یا از قسمت مدار انتن و PF

لینک ارسال
در 9 دقیقه قبل، rezakeshavarza گفته است :

دوست عزیز مشکل شما سخت افزاری هست . باید گوشی رو باز کنید . می تونه از جا سیم باشه یا از قسمت مدار انتن و PF

باشه دوست عزیز چک میکنم

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، yousef.ebadi گفته است :

سلام دوست عزیز سیم کارت رو میشناسه؟

بله سیم کارت میشناسه

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، yousef.ebadi گفته است :

مشکل نرم افزاری هست از طریق همتا چک کنید جز طرح نباشه

جز همکتا نیست چون از قبل داره و سیم کارتش هم از اول تا الان روی گوشی بوده

لینک ارسال
در 9 دقیقه قبل، yousef.ebadi گفته است :

مشکل نرم افزاری هست از طریق همتا چک کنید جز طرح نباشه

بله دوست عزیزم آقای عبادی درست میگه این مورد رو حتما چک کنید. اگر نبود سخت افزاری هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...