رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش دانلود از سایت مگا بدون محدودیت بدون اکانت و با سرعت بالا با قابلیت رسیوم و با نرم افزار دانلود منیجر

ارسال های توصیه شده

این ویدیو اموزشی تقدیم همکاران محترم برای دانلود از سایت مگا ک میدونم خیلیاتون مشکل دارید با دانلود فایل از این سایت

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
در 23 ساعت قبل، iraj گفته است :

چیزی نیست برای تماشا یا دانلود

چون ویدیو تو یوتوب اپلود شده باید با فیلتر   شکن باز کنید 

لینک اپارات رو براتون میذارم

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

5teamgsm 

لینک ارسال

لازم به ذکر هست این سایتی که دوستمون معرفی کردن واسه دانلود از سایتای دیگه هم کاربرد داره، مثلا واسه دانلود از سایت یوتیوب: آدرس ویدئوی موردنظر رو از آدرس‌بار کپی کنید؛ برید به قسمت Download سایت، و لینک رو تو قسمت Files to Download کپی کنید، کلید Download Now رو بزنید. لینک مستقیم و بدون فیتلر ویدئوی موردنظر رو به شما میده و با IDM می‌تونید دانلود کنید...

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، One_Gunner1988 گفته است :

لازم به ذکر هست این سایتی که دوستمون معرفی کردن واسه دانلود از سایتای دیگه هم کاربرد داره، مثلا واسه دانلود از سایت یوتیوب: آدرس ویدئوی موردنظر رو از آدرس‌بار کپی کنید؛ برید به قسمت Download سایت، و لینک رو تو قسمت Files to Download کپی کنید، کلید Download Now رو بزنید. لینک مستقیم و بدون فیتلر ویدئوی موردنظر رو به شما میده و با IDM می‌تونید دانلود کنید...

کاملا درسته البته همونطور ک گفتم بدلیل رایگان بودن سرور سایت گاهی با ارور مواجه میشید بخاطر همین روشهای دیگه برای دانلود از این سایت رو هم براتون میذارم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 20 مرداد 1397 در 18:32، siavash sadr گفته است :

این ویدیو اموزشی تقدیم همکاران محترم برای دانلود از سایت مگا ک میدونم خیلیاتون مشکل دارید با دانلود فایل از این سایت

لینک سایت مستقیم سازی لینک 

https://linksnappy.com/download

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...