رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

G610 U00فایل rvsecurity

ارسال های توصیه شده

یه g610 u00 مشتری اورد ریست نمیشد هنگ بود فلش هم نمیشد چند روزی کار کردم روش نشد احتمال دادم از هارد گذاشتم مشتری بیاد ببره وقتی اومد دیگه روشن نشد الان رو ارم لوگو ریست میکنه توبرنامه sp fhash اگه بدون تیک dadl all with check sum اپگرید کنم یا فرمت اوکی میشه اما گوشی مشکلش پابرجاست اما تیک ر و که میذارم رو 97 درصد ارور میده استاد فرمودند استادفرمودند این مدل سکور بوت هست میشه اما سخت فایل rvsecurity تست کنید ممنون میشم لینک دانلود همراه بااموزش برام بزارید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 2 ساعت قبل، diplomat گفته است :

یه g610 u00 مشتری اورد ریست نمیشد هنگ بود فلش هم نمیشد چند روزی کار کردم روش نشد احتمال دادم از هارد گذاشتم مشتری بیاد ببره وقتی اومد دیگه روشن نشد الان رو ارم لوگو ریست میکنه توبرنامه sp fhash اگه بدون تیک dadl all with check sum اپگرید کنم یا فرمت اوکی میشه اما گوشی مشکلش پابرجاست اما تیک ر و که میذارم رو 97 درصد ارور میده استاد فرمودند استادفرمودند این مدل سکور بوت هست میشه اما سخت فایل rvsecurity تست کنید ممنون میشم لینک دانلود همراه بااموزش برام بزارید

دوست عزیز هیچوقت لقمه تمام آماده جلوی کسی نمیذارن شما باید برای دریافت چیزی تلاش کنید

ده ها از این پست قبلا ارسال شده با مطالعه اونها میتونید به یک راهکار بسیار مناسب برسید نه اینکه برای مشکلتون چندین موضوع ایجاد کنید

از نرم افزار gsd android tool برای اینکار استفاده کنید 

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...