رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

گرند ۲

ali4383

ارسال های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، ali4383 گفته است :

سللام و خسته نباشید ..گوشی گرند2 g7102 روی ارم بود فلش کردم   بالای صفحه  مینویسه recovery booting... و بالا نمیاد و روی ارم اولیه میمونه -4 فایل و تک فایل هم زدم  ..باید چکارش کنم

در 2 ساعت قبل، mobilemehdi گفته است :

معمولا مشکل این  گوشی ها سخت افزار می با شد

خیلی زوده برای سخت افزاری بودنش تصمیم بگیری.

چهار فایل بزن.

اگه نشد تک فایل و وایپ.

اگه نشد یه cf root بزن ببین جواب میده یا ن.

اون recovery booting هم عادیه

لینک ارسال

اگر رو ارم اول ریست میکنه به نظر منم سخت افزاره ولی خب نظر دوستان رو انجام بده نتیجه اعلام کن

* به طرز وحشتناکی آشکار شده است که تکنولوژی ما از انسانیت ما فراتر رفته است. *
آلبرت انیشتین

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، ali4383 گفته است :

سللام و خسته نباشید ..گوشی گرند2 g7102 روی ارم بود فلش کردم   بالای صفحه  مینویسه recovery booting... و بالا نمیاد و روی ارم اولیه میمونه -4 فایل و تک فایل هم زدم  ..باید چکارش کنم

اگه رو آرم اولیه بمونه به گفته دوستمون مشکل سخت افزاریه...

لینک ارسال
در 14 ساعت قبل، ali4383 گفته است :

اول کامبی رایت کن.اگه همون جوری بود سخت افزاره اگر هم بالا اومد آخرین ورژن 4 فایل ok میکنه

لینک ارسال

دوست عزیز گوشی رو اول روت کن بعد فایل Modem روش رایت کن احتمالا گوشی بیاد بالا در زمن گوشی که میگین روی ارومه لگوی سامسونگ حاله ای از نور داره یعنی نورش کم و زیاد میشه یا نه ثابته ؟

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...