رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کوک کردن رام

ارسال های توصیه شده

اساتید محترم کسی اگه اطلاعاتی راجب کوک کردن رام داره ممنون میشیم آموزش بدین.

کسانی که موافقن دستا بالا.

بَعضیام هَستَن

ادعاشون بالاســــــــ

مام دَسِمونو میکنیم تو جیبمون و میگیم

باشه حَق باشماس

مشکل از ماســــــــــ... . . . (•̪●)

لینک ارسال
اساتید محترم کسی اگه اطلاعاتی راجب کوک کردن رام داره ممنون میشیم آموزش بدین.

کسانی که موافقن دستا بالا.

سلام

قبلا این موضوع بحث شده و ایلیا جان گفتن که هر کاربری و مدیری که خودشو ثابت کنه و خود شخص ایلیا تایید کنه آموزش کوک بهش داده میشه

ولی این موضوع فعلا بنا به دلایلی هنوز استارت نخورده و استارتم بخوره فقط اون قسمت کو سایت همه بهش دسترسی ندارن

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

بسي رنج بردم دراين سال سي

داداش گلم اموزش کار یه شب دو روز نی باید بی خوابی زیاد بکشی تا قدر بدونی راحت مثل نقل و نبات پر نشه من همین جناب مرتب واسه یه اموزش چند شب پشت سرهم تا ساعت 4 تا5 صبح بیدار بودیم ولا من الان ک فهمیدمش دلم نمیاد جایی بگمش علی رو که نمیدونم ولی بی خوابی کشیدم زورم میاد یکی سر اماده بیاد یادش بگیره یه دوشب بزار بی خوایب بکشه ک قدر بدونه و پر مجالسش نکنه

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال
بسي رنج بردم دراين سال سي

داداش گلم اموزش کار یه شب دو روز نی باید بی خوابی زیاد بکشی تا قدر بدونی راحت مثل نقل و نبات پر نشه من همین جناب مرتب واسه یه اموزش چند شب پشت سرهم تا ساعت 4 تا5 صبح بیدار بودیم ولا من الان ک فهمیدمش دلم نمیاد جایی بگمش علی رو که نمیدونم ولی بی خوابی کشیدم زورم میاد یکی سر اماده بیاد یادش بگیره یه دوشب بزار بی خوایب بکشه ک قدر بدونه و پر مجالسش نکنه

الان آموزش هایی که تو این سایت هست اکثرش حاصل کلی زمان گذاشتن به جز اونایی که کپی میشه. اما یه چی من میگم یه چی یکی دیگه همه دور هم جمع شدیم واسه یادگیری .

نمی دونم هر کی یه نظری داره ولی من توسایت همسایه دیدم گفتم اینجا هم باشه با یه گفتار متفاوت خالی از لطف نیست.این سایت کلا روش ویژه شدنش جالب بود فکر کنم ارزش وقت گذاشتن و آموزش دیدن و دادن داشته باشه.

بَعضیام هَستَن

ادعاشون بالاســــــــ

مام دَسِمونو میکنیم تو جیبمون و میگیم

باشه حَق باشماس

مشکل از ماســــــــــ... . . . (•̪●)

لینک ارسال
الان آموزش هایی که تو این سایت هست اکثرش حاصل کلی زمان گذاشتن به جز اونایی که کپی میشه. اما یه چی من میگم یه چی یکی دیگه همه دور هم جمع شدیم واسه یادگیری .

نمی دونم هر کی یه نظری داره ولی من توسایت همسایه دیدم گفتم اینجا هم باشه با یه گفتار متفاوت خالی از لطف نیست.این سایت کلا روش ویژه شدنش جالب بود فکر کنم ارزش وقت گذاشتن و آموزش دیدن و دادن داشته باشه.

داداش ای اموزش های انجمن همسایه از اون انجمن هایی ک ادعاشون میشه انجمن های پارسی زبان منظورمه من همش رفتم تستم کردم اون فوت کوزه گری رو هیچ کدوم نگفتن خیالت راحت کسی هم نمیگه میدونی چرا چون میشه مثل وایپ کردن چون میشه مثل فلش تبلت نمونه بارزش وقتی ی تب فلش میکنی تاچش از کار افتاد می گردی برا ی ورژن دیگه اما راه حل داره که درستش کرد حالا شما کل انجمن های پارسی بگرد اگه کسی برات گفت چون چیز اماده ارزشه کار میاره پایین مثالا بیشتر برات بگم فایل فارسی g615 الان اینجا طرف 10 میزنه

همه چیز مادیات نیست من داخل یاهو و انجمن هر کی هر چی خواست در حد توانم اموزش میدم اما ی جور اموزش میدم ک طرف خودشم زحمت بکشه و قدر بدونه.یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان به نظر بنده هم بهترین راه همینه.شما فقط مطالب ابتدائی رو بگو بقیش بستگی به طرفی داره که میخونه.اگه زحمت کشید یاد میگیره اگه دنبال لقمه آماده بود که گیرش نمیاد.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
دوستان به نظر بنده هم بهترین راه همینه.شما فقط مطالب ابتدائی رو بگو بقیش بستگی به طرفی داره که میخونه.اگه زحمت کشید یاد میگیره اگه دنبال لقمه آماده بود که گیرش نمیاد.

تیم توسعه دهنده سایت ما یک ماهی هستش که راه اندازی شده با 10 نفر و هر کدومشون الا مشغول به کوک یک مدل هستند....

موضوع بسته شد.

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...