رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش بکاپ گیری از داده های دستگاه در هر حالتی توسط کرنل BOOT.IMG

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در ۱ ساعت قبل، ahmad006 گفته است :

ممنون از آموزش خیلی خوبتون، سوالم اینه گوشی که رو آرمه چجوری فایلش رو برداریم دستکاری کنیم مثلا فایل های که تو حافظه گوشی هستش رو با این دستورات انتقال بدیم به sd card؟

این آموزش بیشتر برای این مواقع کاربرد داره

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 19 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

این آموزش بیشتر برای این مواقع کاربرد داره

میدونم، منظورم اینه وقتی یه گوشی رو ارمه چجوری بتونیم به فایل کرنل دسترسی داشته باشیم؟ گوشی رو با کابل وصل کنیم؟ یا اینکه هارد گوشی باید در بیاد؟ 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 21 ساعت قبل، ahmad006 گفته است :

میدونم، منظورم اینه وقتی یه گوشی رو ارمه چجوری بتونیم به فایل کرنل دسترسی داشته باشیم؟ گوشی رو با کابل وصل کنیم؟ یا اینکه هارد گوشی باید در بیاد؟ 

خب رامشو دانلود میکنید و بوت رو درمیارید از رام و ادیت میکنید و رایت میکنید روی گوشی

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

خب رامشو دانلود میکنید و بوت رو درمیارید از رام و ادیت میکنید و رایت میکنید روی گوشی

ببخشید من هی سوال میکنم، یعنی فایلی که رایت میکنیم بدون حذف اطلاعات بالا میاد؟ پس بحث کپی کردن دیتابیس از پارتیشن ها روی مموری کارت چی بود گفتید؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 1 دقیقه قبل، ahmad006 گفته است :

ببخشید من هی سوال میکنم، یعنی فایلی که رایت میکنیم بدون حذف اطلاعات بالا میاد؟ پس بحث کپی کردن دیتابیس از پارتیشن ها روی مموری کارت چی بود گفتید؟

نه دیگه این دیتا رو کپی میکنه به مموری ارتباطی با دیتابیس قفل نداره که 

این سوال ها بی ارتباط به موضوع هست کمی موضوع رو خوب مطالعه کنید و فکر کنید 

گوشی که روی آرمه و داده های حساسی روی دستگاه هست خب فلشش ریسکه ممکنه خرابتر کنه شما با اینکار داده های پارتیشن دیتا رو به مموری کارت کپی میکنید خب بعدش میتونید ریستورش کنید یا داده های مورد نیازتان را از مموری بردارید

لینک ارسال
در 19 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

گوشی که روی آرمه و داده های حساسی روی دستگاه هست خب فلشش ریسکه ممکنه خرابتر کنه شما با اینکار داده های پارتیشن دیتا رو به مموری کارت کپی میکنید خب بعدش میتونید ریستورش کنید یا داده های مورد نیازتان را از مموری بردارید

استاد محترم فکر کن کرنل ساخته شد روی گوشی رایت شد بعد در کدام حالت کپی کرده متانه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱ ساعت قبل، ..::AtifGsm::.. گفته است :

استاد محترم فکر کن کرنل ساخته شد روی گوشی رایت شد بعد در کدام حالت کپی کرده متانه

به محض بوت شدن دستگاه شروع به انتقال داده ها میکنه

لینک ارسال
در 23 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

مرسی متوجه شدم، فقط پارتیشن هایی که پیام ها، مخاطبین، عکس و فیلم ذخیره میشه تو گوشی های مختلف کدوماست؟ بعد همون پارتیشن رو میشه کامل کپی کنی تو مموری کارت؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 30 دقیقه قبل، ahmad006 گفته است :

مرسی متوجه شدم، فقط پارتیشن هایی که پیام ها، مخاطبین، عکس و فیلم ذخیره میشه تو گوشی های مختلف کدوماست؟ بعد همون پارتیشن رو میشه کامل کپی کنی تو مموری کارت؟

اینها دیتابیس هستن که معمولا در پوشه data/data هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...