رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی جهت دانگرید

rahman62

ارسال های توصیه شده

عکس از محیط دانلودینگ با نوشته واضح ارسال کن

یا در صفحه دانلودینگ برابر حرف انگلیسیb چه عددی هست منظور باینری هست 

کامبینیشن طبق این باینری و حرف شبیه  fa 6 داشته باشه دانلود کن (منظورم اینه که کامبینیشن اندروید ۶ باشه )بعد رام چهار فایل اندروید ۶ رایت کن 

تمام شد

لینک ارسال
  • علیرضا شاهرخی عنوان را به درخواست راهنمایی جهت دانگرید تغییر داد

تونستم بیارمش پایین اندرویدا .اما من بخاطر این این کارا انجام دادم که گوشی کلا ریستارت میشه گاهی اوقات خوبه اندروید 7 دو ورژن مختلف کار رایت کردم الانم که 6 همینطوره میدونید میتونه از چی باشه

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، rahman62 گفته است :

تونستم بیارمش پایین اندرویدا .اما من بخاطر این این کارا انجام دادم که گوشی کلا ریستارت میشه گاهی اوقات خوبه اندروید 7 دو ورژن مختلف کار رایت کردم الانم که 6 همینطوره میدونید میتونه از چی باشه

شما نرم افزار کار هستی یا یوزر؟

لینک ارسال

نرم افزار کار هستم اما بیشترین وقت روی سخت افزار گذاشتم از نرم افزار از 100درصد 70 درصد کاملا واردم

برای این موضوع هم گفتم شاید فریمور خاصی یا روش رایت خاصی باشه که قبلا تجربه داشته باشید در این مورد . مطمعنم گوشی موردش نرم افزاریه چون بعد از اپدیت این اتفاق افتاد

لینک ارسال
در 4 ساعت قبل، rahman62 گفته است :

نرم افزار کار هستم اما بیشترین وقت روی سخت افزار گذاشتم از نرم افزار از 100درصد 70 درصد کاملا واردم

برای این موضوع هم گفتم شاید فریمور خاصی یا روش رایت خاصی باشه که قبلا تجربه داشته باشید در این مورد . مطمعنم گوشی موردش نرم افزاریه چون بعد از اپدیت این اتفاق افتاد

الان دقیقا چه مشکلی داره اندروید 6 این مدل؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...