رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کمک جهت گوشی Lenovo Vibe Shot

.SM.Javad

ارسال های توصیه شده

با سلام .. مشکل گوشی من اینه که بعد روشن کردن و بالا آمدن آرم اصلی دیگه هیچی نشان نمیده بعد چند ثانیه ویبره نسبتا طولانی می زنه حدود 5 ثانیه و هنگامی که به کامپیوتر وصل می کنم 12 تا صفحه (Disk) باز می کنه برای Format و درون دیسک اول آن فایل image وجود داره .. که نه فرمت می شه و نه حذف .

مشکل بعد فلش زدن با   QFiL  و رام  Z90a40_S363_160625_ROW_QPST A6.0.1  بوجود آمد .  لطفا راهنمایی بفرمایید . تشکر

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود. منم این مشکلو داشتم...گوشیم بعد از یک سیستم آپدیت که از طرف خوده شرکت لنوو بود درخواست ریست کرد تا نصب بشه بعدش همین اتفاقی که برا شما افتاد ....منم دچار شدم..الاتن گوشیم روشن میشه اما انتن ندارم و INalid IMEI میزنه...کمک لطفا

لینک ارسال
در 22 دقیقه قبل، mahdi2050 گفته است :

هر دو شما بزرگواران و یوزرهای عزیز گوشی رو ببرید پیش نرم افزار کار موبایل براتون درست میکنه. 

بخدا بلد نیستن .... 90 درصده تعمیرکارا فقط میخان باکس بزنن...که اونم اکثره مواقع نمیگیره بعدشم میگن باید هارد یا برد گوشی رو تعویض کنی در صورتی که مشکل گوشی مطلقا نرم افزاریه....پیداکردن یه تعمیرکاره حرفه ای واقعا سخته...واقعا

لینک ارسال
در در 23 خرداد 1397 در 00:52، .SM.Javad گفته است :

با سلام .. مشکل گوشی من اینه که بعد روشن کردن و بالا آمدن آرم اصلی دیگه هیچی نشان نمیده بعد چند ثانیه ویبره نسبتا طولانی می زنه حدود 5 ثانیه و هنگامی که به کامپیوتر وصل می کنم 12 تا صفحه (Disk) باز می کنه برای Format و درون دیسک اول آن فایل image وجود داره .. که نه فرمت می شه و نه حذف .

مشکل بعد فلش زدن با   QFiL  و رام  Z90a40_S363_160625_ROW_QPST A6.0.1  بوجود آمد .  لطفا راهنمایی بفرمایید . تشکر

به احتمال 99 درصد به هارد آسیب رسیده چون فایل اشتباه تزریق کردید .

یوزر عزیز برای نتیجه گیری اخر باید برده بشه به حالت edl  و دوباره فایل اصلی رایت شه

موفق باشی د

لینک ارسال
در 14 ساعت قبل، matinfathi19 گفته است :

بخدا بلد نیستن .... 90 درصده تعمیرکارا فقط میخان باکس بزنن...که اونم اکثره مواقع نمیگیره بعدشم میگن باید هارد یا برد گوشی رو تعویض کنی در صورتی که مشکل گوشی مطلقا نرم افزاریه....پیداکردن یه تعمیرکاره حرفه ای واقعا سخته...واقعا

شما کدوم شهر تشریف دارید تا معرفی کنم خدمتتون

لینک ارسال
در 14 ساعت قبل، farhadsoftware گفته است :

عکس از پشت قاب تبلت ،مدل دقیق چاپ روی قاب ارسال کنید

این  تبلت سه مدل هست

_Lenovo_Z90_Vibe_Shot

_Z90a40

_Z90-3

_Z90-7

از اینکه جواب دادید ممنون....گوشیه lenovo Vibe Shot Z90a40...

دوبار با رام های S118  و S363 فلش زدم با Qfil ....فلش میخوره هیچ ایرادی هم نمیگیره اما Imei ندارم..گوشی هم بالا میاد و از داخله خوده اندروید  و هارد ریست هم تنظیمات کارخونه زدم جواب نداد...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...