رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل بریک شدن j510f

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 9 دقیقه قبل، sohrab_saviour گفته است :

ایلیا جان کاش روش تشخیصش رو هم بگید که چطور متوجه بشیم که این کامبی که می خوایم روی گوشی رایت کنیم ،آیا گوشی رو خاموش خواهد کرد یا خیر؟

چون همون طور که در پست اول مشاهد ه می کنید مشخصه کامبی  COMBINATION_FA60_J510FXXU2AQB2.zip

و مشخصه ورژن گوشی قبل از رایت کامبی   J510FXXU2BQK5   بوده است یعنی هر دو دارای باینری u2 بوده است من به خاطر یکسان بودن باینری کامبی رو رایت کردم

اگه ممکن هست راه حل برای شناخت اینکه آیا کامبی که می خواهیم رایت کنیم گوشی را خاموش خواهد کرد یا خیر قرار بدهید

با تشکر

احتمالا گوشی شما کاملا بریک نشده با کابل های دانلود مد و کارهایی که عزیزان گفتند تست کنید

اما در خصوص اینکه چرا این اتفاق بوجود آمده میتونه علتش عدم همخوانی مشخصه با کامبینیشن باشه با اینکه باینری یکی هست اما مشخصه فرق داره خب ساختار رام سامسونگ در مشخصه های مختلف متفاوت هست این امر میتونه دلیلی بر بریک شدن گوشی شما باشه 

جهت جلوگیری از این اتفاق:

1- سعی کنید مشخصه یکسان رایت کنید یا حداقل قبلش پرسو جو کنید ببینید کامبی یا هر فایلی که با مشخصه دستگاه سازگار باشه رایت کنید

2- اگر مجبورید رایت کنید ابتدا فایل های بوتلودر رو جدا کنید و رایت کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

نه استاد گوشی کاملا بریک شده بود و با کابل جیگ و سایر روش هایی که دوستان ذکر کردند مشکل حل نمی شد کلا آجر شده بود

دادم به یکی از همکاران هارد رو در آورد و ترمیم بوت کرد

1-شما فرمودید که مشخصه یکسان رایت شود خوب من هم که مشخصه یکسان رایت کردم دیگه هر دو u2 بودند

2-فرمودید که اگه مجبور هستم که رایت کنم فایل های بوتلودر رو جدا کنم ،من هدفم از رایت کامبی باز کردن قفل frp بود که برای این موضوع باید فایل کامبی به صورت کامل رایت می شد و نمی تونستم بوتلودر رو از فایل کامبی حذف کنم

لینک ارسال
در در 13 خرداد 1397 در 17:01، sohrab_saviour گفته است :

نه استاد گوشی کاملا بریک شده بود و با کابل جیگ و سایر روش هایی که دوستان ذکر کردند مشکل حل نمی شد کلا آجر شده بود

دادم به یکی از همکاران هارد رو در آورد و ترمیم بوت کرد

1-شما فرمودید که مشخصه یکسان رایت شود خوب من هم که مشخصه یکسان رایت کردم دیگه هر دو u2 بودند

2-فرمودید که اگه مجبور هستم که رایت کنم فایل های بوتلودر رو جدا کنم ،من هدفم از رایت کامبی باز کردن قفل frp بود که برای این موضوع باید فایل کامبی به صورت کامل رایت می شد و نمی تونستم بوتلودر رو از فایل کامبی حذف کنم

دوست عزیز یکیش هم دست ما خوابید عین ماجرای شما.اخرش  به زور برد پیدا کردیم حلش کردیم رفت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...