رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل عجیب تعویض هارد g610-u20هواوی

originalmobileorg

ارسال های توصیه شده

بچه ها من دو تا گوشی هواوی g610 اومده برام که هارد 309 سامسونگ گذاشتم روش با کانفیگ 48 و سایز بوت2 مگ و بدون تغییر cid  هردو قرار دادم رو برد و با فلش تولز sec بوت راحت اونو فرمت کردم و بعدشم فلش کاملا مراحل اوکی شد و گوشی هم روشن در برخی موارد روی لوگو گیر میکنن در برخی موارد بالا میان ولی به محض خاموش کردن گوشی و استارت مجدد روی ارم میمونن با حدود 8 تا هارد سامسونگ بازم همین مشکلو دارم جالبتر از این اینه که بعدش که روی لوگو میمونن فلش یا فرمت هم نمیشن  دوستانی که همچین موردی رو حل کردن ممنون میشم راهنمایی بفرماییند..اینم اضافه کنم با سه بیلد متفاوت هم فلش کردم..

اگر دانشی مرد گوید سخن

تو بشنو که دانش نگردد کهن

story-19974-19974-xlarge.jpg

لینک ارسال

سلام تعدیه عوض کن 
اگه با تغدیه رفع نشد مشکل از سی پی یو هست
البته دور هارد و تغدیه رو کامل با تینر بشور 

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

اوکی ..من یه کار کردم بچه ها ..برا هر دو گوشی موقع رایت ارور گرفتم قبل از این هاردا من نقطه ی clk  رو به gnd  وصل کردمو فلشش زدم گرفت نمیتونه از این باشه؟

گوشی رو الان هارد عوض میکنم راحت میاد بالا اما خاموش کردی خواستی روشن کن رو ارم گیر میکنه

اگر دانشی مرد گوید سخن

لینک ارسال

احتمال ایکنه سی پیو باشه خیلی زیاده هر دو گوشی همینجورن چون نقطه ی clk  هم میره زیر cpu  دیگه و نقش را اندازه داره

اگر دانشی مرد گوید سخن

لینک ارسال
  • 11 ماه بعد...

سلام مهندس احتماله خیلی زیاد سیپیو(قطعی برد) مشکل داره شما ک هارد تعویض میکنیین برد گرم ک میشه روشن میشه.  من چنتا داشتم بستم دادم رفت اینا قطعی برد دارن 

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...