رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی ویرایش تک فایل سامسونگ

mehran72m

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت همکاران گرامی اگه از دوستان کسی هست راهنمایی کنه که میخوام مثلا فایل فلش g900f رو با alzip یا 7zipe ویرایش کنم فایل cache و hidden رو حذف کنم وبازم بقیه فایل رو ببندم بعد قایل رایت باشه خود باکس z3xاین قابلیت رو داره که هر فایلی رو که میخوای تیک رو برداری ولی میخوام بدونه باکس این 2 تا فایل رو حذف کنم کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم یا ابزاری داره آپ کنه ضروریه؟؟؟؟؟

لینک ارسال
در 20 دقیقه قبل، mehran72m گفته است :

باسلام خدمت همکاران گرامی اگه از دوستان کسی هست راهنمایی کنه که میخوام مثلا فایل فلش g900f رو با alzip یا 7zipe ویرایش کنم فایل cache و hidden رو حذف کنم وبازم بقیه فایل رو ببندم بعد قایل رایت باشه خود باکس z3xاین قابلیت رو داره که هر فایلی رو که میخوای تیک رو برداری ولی میخوام بدونه باکس این 2 تا فایل رو حذف کنم کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم یا ابزاری داره آپ کنه ضروریه؟؟؟؟؟

حل شد ممنون

لینک ارسال

مشکلی داشتید حل شد در تایپیک توضیح بدید که دیگران هم استفاده کنند....خلاصه با همون 7zip فایلی که نمیخواهید رو میتونید پاک کنید یا استخراج و بعدش با 7zip به tar آرشیو کنید

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

سلام خدمت همکاران گرامی.اول فایلی رو که میخواهید ویرایش کنید پسوند فایل کهmd5 هست رو به tar تغییر دهید بعد با alzipe فایل رو که داخل فایل فلش هست رو باز کنید وهر فایلی رو که میخواهید رو حذف کرده وبعد فایل رو  با همونalzipe  ببنید و براحتی میتونی فایل رو رایت کنید.امیدوارم مفید باشه

درضمن بنده دیروز گوشیg900f آندروید 6.0.1 رو میخواستم فارسی کنم درحین رایت شدن فایلcache  وhidden ارور داد وگوشی خاموش شد وبا روشی که گفتم فایل هایcache  و hidden رو حذف کردم بدونه مشکل گوشی بالا اومد وفارسی شد .............

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...