رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست آموزش آنپک سیستم اندروید 7

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

سلام و درود 

عنوان موضوع و متن موضوع متغیر است مشکل شما در آنپک (استخراج) و یا در ریپک (آرشیو) هست؟

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 42 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

سلام و درود 

عنوان موضوع و متن موضوع متغیر است مشکل شما در آنپک (استخراج) و یا در ریپک (آرشیو) هست؟

بله خواستم تصحیح کنم عنوان رو نشد.

چطور ریپک کنم

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

چه مشکلی دارید؟

معمولا اندروید 7 فایل system.img بالای 4 گیگ هستش که مشکل در آنپک و ریپک با برنامه هایی که ارائه دادین داره و من با سایگوین بازش کردم

حلا میخوام ریپک کنم ولی نمیشه با ابزار ها

و چون با اودین معمولا بعد از ریپک ارور میده میخوام با flashfire رایتش کنم .راهی برای ریپک system.img در اندروید 7 و بالای 4 گیگ وجود داره؟و اینکه چطور فایل system.img رو درست کنم که با flash fire رایت کنم؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 10 دقیقه قبل، ahmadnamdari گفته است :

معمولا اندروید 7 فایل system.img بالای 4 گیگ هستش که مشکل در آنپک و ریپک با برنامه هایی که ارائه دادین داره و من با سایگوین بازش کردم

حلا میخوام ریپک کنم ولی نمیشه با ابزار ها

و چون با اودین معمولا بعد از ریپک ارور میده میخوام با flashfire رایتش کنم .راهی برای ریپک system.img در اندروید 7 و بالای 4 گیگ وجود داره؟و اینکه چطور فایل system.img رو درست کنم که با flash fire رایت کنم؟

مشکل شما عادی هست ولی من یک ابزار به زودی ارائه میدهم که میتونید ازش استفاده کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

مشکل شما عادی هست ولی من یک ابزار به زودی ارائه میدهم که میتونید ازش استفاده کنید

الان هیچ راهی نیست؟

چطور فایل برای رایت از flashfire درست کنم ایلیا جان؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 15 دقیقه قبل، ahmadnamdari گفته است :

الان هیچ راهی نیست؟

چطور فایل برای رایت از flashfire درست کنم ایلیا جان؟

این نرم افزار چاین فایر برای موبایل هست شما فکر کنم ریپک میکنید ولی با اودین خطا میده درسته؟

شما با چه آموزشی ریپک میکنید لطفا قرار دهید 

لینک ارسال
در 9 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

این نرم افزار چاین فایر برای موبایل هست شما فکر کنم ریپک میکنید ولی با اودین خطا میده درسته؟

شما با چه آموزشی ریپک میکنید لطفا قرار دهید 

بله با هر ابزاری بگین تست کردم به بیت و کلا به همه نکاتی که زحمت کشیدین توجه کردم اندروید 7 که نشد ریپک کنم ولی برای 6 بازم ارور میده و رایت نمیشه

حالا میخوام با flashfire رایت کنم از گوشی

و اینکه گوشی هایی مثل g930v که نمیشه براشون رام درست کرد .فایل system.img رو از گوشی رایت کنم یعنی با flashfire

کلا آموزش ریپک اندروید 7 و روش ساخت فایل قابل فلش با flashfire رو خواستم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 1 دقیقه قبل، ahmadnamdari گفته است :

بله با هر ابزاری بگین تست کردم به بیت و کلا به همه نکاتی که زحمت کشیدین توجه کردم اندروید 7 که نشد ریپک کنم ولی برای 6 بازم ارور میده و رایت نمیشه

حالا میخوام با flashfire رایت کنم از گوشی

و اینکه گوشی هایی مثل g930v که نمیشه براشون رام درست کرد .فایل system.img رو از گوشی رایت کنم یعنی با flashfire

کلا آموزش ریپک اندروید 7 و روش ساخت فایل قابل فلش با flashfire رو خواستم

دوست عزیز بجای اینکارا بهتره یک flashable.zip درست کنید 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...