رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آپدیت نشدن رام ها

ارسال های توصیه شده

فکر کنم سر دوستان شلوغه

اگه امکان داشته باشه فایلهای سامسونگ اولویت بزارید ممنون میشم چون اکثراخود مشتری با نت گوشی  اپدیت میکنن اخرین ورژن هست  یکم به مشکل میخوریم

با تشکر 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود خدمت کاربران 

اعتراض و انتقاد شماها کاملا بجا و درست هست 

من هم به نوبه خودم از اپلودر عزیز انتقاد میکنم که فایل های جدید کمتر اپلود میکنند. (با اینکه خیلی از امکانات در اختیارشون قرار دادیم)

البته در این چند روز اخیر با تصمیم من اپلود برای مدتی متوقف شد تا سرور را به ایران انتقال دهیم حجم دیتامون در سرور خیلی زیاد هست و ما ماهانه اجاره سنگینی رو متحمل میشویم برای همین سرور ایران هم از لحاظ کیفیتی بهتر و مقرون به صرفه هست (تخفیف 50 درصدی در ترافیک کاربران اما اجاره برای ما سنگینتر)

از کلیه کاربران بابت این مسئله به عنوان مسئول جی اس ام دولوپرز معذرت میخواهم به محض انتقال سرور به ایران در صورتی که اپلودر عزیز به درستی وظایفش را انجام ندهد آن را جایگزین خواهیم کرد و با هیچ شخصی تعارف نداریم

سپاس 

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 28 دی 1396 در 21:15، ILYA20 گفته است :

سلام و درود خدمت کاربران 

اعتراض و انتقاد شماها کاملا بجا و درست هست 

من هم به نوبه خودم از اپلودر عزیز انتقاد میکنم که فایل های جدید کمتر اپلود میکنند. (با اینکه خیلی از امکانات در اختیارشون قرار دادیم)

البته در این چند روز اخیر با تصمیم من اپلود برای مدتی متوقف شد تا سرور را به ایران انتقال دهیم حجم دیتامون در سرور خیلی زیاد هست و ما ماهانه اجاره سنگینی رو متحمل میشویم برای همین سرور ایران هم از لحاظ کیفیتی بهتر و مقرون به صرفه هست (تخفیف 50 درصدی در ترافیک کاربران اما اجاره برای ما سنگینتر)

از کلیه کاربران بابت این مسئله به عنوان مسئول جی اس ام دولوپرز معذرت میخواهم به محض انتقال سرور به ایران در صورتی که اپلودر عزیز به درستی وظایفش را انجام ندهد آن را جایگزین خواهیم کرد و با هیچ شخصی تعارف نداریم

سپاس 

استاد سرور انتقال داده نشد ؟!

فایل ها رو از کی به روز میکنید ؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 7 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

استاد سرور انتقال داده نشد ؟!

فایل ها رو از کی به روز میکنید ؟

درود

فایلها الانش هم به طور مرتب آپدیت میشوند و سرور طی 3 روز آینده کاملا در سرور جدید قرار میگیره

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود

فایلها الانش هم به طور مرتب آپدیت میشوند و سرور طی 3 روز آینده کاملا در سرور جدید قرار میگیره

استاد مال گوشی های سونی و ال جی هم آپدیت میشن یا فقط برا سامسونگ؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در هم اکنون، modern soft گفته است :

استاد مال گوشی های سونی و ال جی هم آپدیت میشن یا فقط برا سامسونگ؟

همه برندها آپدیت میشن عزیز ضمنا یک اپلودر جدید نیز اضافه کردیم که سرعت کار بالا بره

لینک ارسال
در 35 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

همه برندها آپدیت میشن عزیز ضمنا یک اپلودر جدید نیز اضافه کردیم که سرعت کار بالا بره

استاد https://firmware.ir/sm-a730f/ این بیلد تو 8 بهمن آپلود شده در حالی که A730FXXU2ARB6  باینری این ورژن هم اومده و آخرین بیلد این بیلده ولی بیلد قدیمی تر آپدیت شده بیلد های جدید هم تو سایت آپلود میشن ؟ یا قراره بیلد های جدید رو هم آپلود بکنن ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...