رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست کمک برای سامسونگ اکانت N910h

eyvaltavahom

ارسال های توصیه شده

اندروید گوشی 6 هست با هیچ روشی نتونستم سامسونگ اکانت رو بردارم.... موقت میشه اما فرمت میکنی دوباره اکانت داره...

دانگرید کردم به 5 بازم نشد...

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
  • پاسخ 20
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 17 ساعت قبل، eyvaltavahom گفته است :

اندروید گوشی 6 هست با هیچ روشی نتونستم سامسونگ اکانت رو بردارم.... موقت میشه اما فرمت میکنی دوباره اکانت داره...

دانگرید کردم به 5 بازم نشد...

لطفا راهنمایی کنید

با سلام و درود

بعد از اینکه گوشی روشن شد در تنظیمات گذینه OEM رو فعال

کنید تا بعد از فرمت یا ریستارت اکانت نداشته باشه

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال

برادر هیچ راهی نداره

من یک ماه پیش روی یه s6 به مشکل خوردم.تمامی راه های دنیا رو توی یک هفته انجام دادم ولی نمیشد که نمیشد.

همه چیز نرماله تا زمانی که ریست بشه.

فقط با سرور باید برداشته بشه.

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehrfar گفته است :

برادر هیچ راهی نداره

من یک ماه پیش روی یه s6 به مشکل خوردم.تمامی راه های دنیا رو توی یک هفته انجام دادم ولی نمیشد که نمیشد.

همه چیز نرماله تا زمانی که ریست بشه.

فقط با سرور باید برداشته بشه.

دوست عزیز راه هم داره برای ما خیلی هم اسونه بارها و بارها انجام دادیم و نتیجه هم گرفتیم روی اندروید 4 و 5 براحتی و حتی بدون باکس هم قابل انجام هست 

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، siavash sadr گفته است :

دوست عزیز راه هم داره برای ما خیلی هم اسونه بارها و بارها انجام دادیم و نتیجه هم گرفتیم روی اندروید 4 و 5 براحتی و حتی بدون باکس هم قابل انجام هست 

دوست عزیز من روزانه حداقل چند تا frp دارم و ساسمسونگ اکانت هم به کرات برام میاد

توی اندروید 6 و هفت داستانش فرق میکنه.

حتی با تغییر فرمور هم گوشی بالا میاد ولی آف نمیشه.

توی هاستینگ هم مطرح کردم ولی فقط راه گذر رو نشون  میدادن و خاموش کردن راهی نداشت.

گوشی کامل بالا میاد و ساسونگ اکانت اضافه میکنی ولی برای  reactivation lock اجازه فعال سازی نمیده.

لینک ارسال

روی اندروید 6 تست کردیم اما کامل جواب نگرفتیم و داریم تست میکنیم روی اندروید هفت هنوز نیومده تا تست کنیم اما رو اندروید 4 و 5 کامل تست شده هستش و بزودی اموزش کامل قرار میگیره البته ن بصورت رایگان

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...